КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

Порядок подання заяв про вступ в електронній формі для вступників на онові БСО (9 класів)

Подання у 2020 році заяв з паперовій формі вступників, що планують здобувати фахову передвищу освіту на основі базової середньої освіти, може здійснюватися шляхом надсилання заповнених заяв встановленої форми на електронну адресу Приймальної комісії закладу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в терміни, визначені в розділі V Правил прийому (до 13 липня). Факт подання кожної заяви електронною поштою реєструє уповноважена особа приймальної комісії в ЄДЕБО в день прийняття заяви та надсилає підтвердження отримання заяви вступнику разом з розкладом вступних іспитів. У такому випадку заяву в паперовій формі вступник подає особисто до приймальної комісії закладу освіти в день першого іспиту до його початку.

Покроковий порядок:

1. Завантажити та роздрукувати заяву встановленої форми. (ЗАВАНТАЖИТИ)

2. Заповнити заяву згідно зі зразком. (ЗАВАНТАЖИТИ)

3. Відсканувати (зробити фото) документів для вступу:

  • заповнену заяву про вступ;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження для осіб, яким виповнилося 14 років після 1 січня 2020 року);
  • свідоцтво про здобуття базової (базової загальної) середньої освіти разом із додатком;
  • медичну довідку за формою 86-о.
  • картка профілактичних щеплень.
  • інші документи, що підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у конкурсному відборі (згідно з переліком).

4. Надіслати скановані копії на електронну пошту приймальної комісії (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

При вступі на спеціальності 012 "Дошкільна освіта" та 013 "Початкова освіта" у листі обов'язково вказати який предмет обрано для складання вступного випробування (математика або історія України)!

6. На електронну адресу, з якої було надіслано заяву, буде надіслано повідомлення з розкладом вступних іспитів.

5. У день першого іспиту до його початку подати особисто до приймальної комісії всі документи, визначені Правилами прийому.  


 

 

Оголошення:

 

 

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta