КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Результати вступних випробувань

 

Результати вступного випробування (фізична культура)

вступників на основі ПЗСО на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

№з/п

ПІБ

Бал

1.

Агаметова Вікторія Віталіївна

9

2.

Білоус Данило Андрійович

9

3.

Гошівська Діана Сергіївна

5

4.

Гриценко Катерина Андріївна

6

5.

Дорунда Назар Русланович

9

6.

Жиляков Ігор Олегович

8

7.

Колибанцев Микита Сергійович

8

8.

Коман Світлана Іванівна

6

9.

Коман Юлія Іванівна

5

10.

Кушнір Максим Вікторович

7

11.

Лисенко Вадим Віталійович

10

12.

Литвин Ігор Анатолійович

6

13.

Мальованний Віктор Сергійович

7

14.

Мельник Наталія Іванівна

5

15.

Мірошник Дмитро Олександрович

12

16.

Саврак Ірина Василівна

11

17.

Шаповал Яна Борисівна

8

18.

Паламарчук Ілона Петрівна

7


Результати

творчого конкурсу

на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

(група 2)

 

№з/п

ПІБ

бал

1

Тилоха Роман Миколайович

11

2

Рижиков Олексій Олегович

10

3

Антонян Артур Артакович

9

4

Міхайлов Ілля Андрійович

11

5

Гуненко Станіслав Ярославович

10

6

Васильєва Дар’я Олександрівна

9

7

Злакоман Віктор Вікторович

10

8

Костак Давид Іванович

7

9

Паланчан Давид Олександрович

8

10

Долько Валерія Леонідівна

10

11

Ліньова Даяна Андріївна

9

12

Рибкіна Лілія Василівна

7

13

Трущенко Назар Миколайович

10

14

Серединський Олександр Олександрович

9

15

Братасюк Дем’ян Вікторович

8

16

Воловик Вікторія Олександрівна

9

17

Яровий Артем Віталійович

12

Результати

вступного випробування з математики

на спеціальність 013 «Початкова освіта»

(група 1)

№з/п

ПІБ

бал

1

Ніколенко Карина Сергіївна

5

2

Орловська Каріна Вікторівна

8

3

Якубовська Діана Ігорівна

7

4

Михайлова Катерина Володимирівна

8

5

Тільна Наталія Григорівна

8

6

Пащенко Ельвіра Олександрівна

6

7

Терещенко Олександра Максимівна

7

8

Кумпан Віолетта Сергіївна

7

9

Дьолог Ірина Василівна

7

10

Пономаренко Марія Олександрівна

8

11

Бондарева Ірина Дмитрівна

5

12

Корнієнко Анастасія Андріївна

8

13

Левченко Аміна Олександрівна

4

14

Степанова Анна Георгіївна

9

15

Постова Єлизавета Романівна

7

16

Кравцов Дмитро Володимирович

7

17

Семеняченко Діана Сергіївна

7

18

Бородай Віталій Олегович

7

19

Тереняк Лілія Іванівна

8

20

Ліньова Даяна Андріївна

4

21

Полоз Анна Ігорівна

6

22

Ігоніна Оксана Олександрівна

6

Результати вступного випробування з української мови
на спеціальність 013 «Початкова освіта»
(група3)

№з/п

ПІБ

бал

1

Суржко Ірина Віталіївна

10

2

Ратенко Анна Володимирівна

7

3

Додатко Ян Олександрович

10

4

Красільнікова Наталя Сергіївна

10

5

Ільченко Софія Анатоліївна

8

6

Півкопа Єлизавета Миколаївна

8

7

Святкевич Лілія Сергіївна

5

8

Бабенко Анастасія Іванівна

10

9

Крутоус Дар’я Олексіївна

11

10

Матяш Ольга Віталіївна

12

11

Мороз Маргарита Віталіївна

9

12

Підгорна Дарина Вікторівна

10

13

Снагощенко Ірина Сергіївна

11

14

Алексєєва Валерія Олександрівна

6

15

Покотило Дар’я Михайлівна

10

16

Коркач Анастасія Миколаївна

8

17

Шакулова Вікторія Валеріївна

11

18

Івлєва Олександра Андріївна

11

19

Зарубіна Тетяна Андріївна

11

20

Бондаренко Вікторія Олександрівна

12

21

Дрьомова Ірина Віталіївна

8

22

Байдюк Анастасія Андріївна

11

23

Єременко Іван Миколайович

5

24

Петренко Олег Олегович

6

25

Савенко Андрій Артемович

11

26

Шаповалова Марина Олексіївна

9

27

Рощина Денис Сергійович

10

Результати вступного випробування з української мови
на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»
(група 1)

 

№ з/п

ПІБ

бал

  1.  

Суржко Ірина Віталіївна

4

  1.  

Будяк Ангеліна Олегівна

7

  1.  

Шкільний Денис Олександрович

8

  1.  

Білоголовий Назар Володимирович

8

  1.  

Гладищук Станіслав Сергійович

10

  1.  

Дудін Іван Андрійович

11

  1.  

Тікула Дмітрій Олександрович

11

  1.  

Гущін Андрій Андрійович

10

  1.  

Філіченко Надія Сергіївна

8

  1.  

Голосенін Володимир Сергійович

8

  1.  

Куженко Єлизавета Аркадіївна

12

  1.  

Кононенко Данило Віталійович

9

  1.  

Демченко Діана Русланівна

10

  1.  

Смєхов Данило Євгенійович

7

  1.  

Морозовський Роман Сергійович

8

  1.  

Шишацький Владислав Олександрович

11

  1.  

Ільченко Софія Анатоліївна

4

  1.  

Іванова Катерина Вікторівна

10

  1.  

Мельник Артур Русланович

10

  1.  

Лакатош Юрій Володимирович

4

  1.  

Фарбанець Михайло Віталійович

9

  1.  

Глущенко Матвій Сергійович

6

  1.  

Бабанський Євгеній Олексійович

7

  1.  

Сідельник Руслана Віталіївна

5

  1.  

Пилипець Марк Геннадійович

9

  1.  

Юнак Максим Євгенійович

8

  1.  

Михайлова Дарія Олександрівна

10

  1.  

Шульга Євгеній Віталійович

5

  1.  

Бойчук Єлизавета Олександрівна

10

Результати

вступного випробування з української мови

на спеціальність 013 «Початкова освіта»

(група 1)

№ з/п

ПІБ

бал

1

Ніколенко Карина Сергіївна

5

2

Орловська Каріна Вікторівна

12

3

Якубовська Діана Ігорівна

12

4

Михайлова Катерина Володимирівна

9

5

Бондарева Ірина Дмитрівна

8

6

Пащенко Ельвіра Олександрівна

10

7

Терещенко Олександра Максимівна

10

8

Кумпан Віолетта Сергіївна

9

9

Дьолог Ірина Василівна

9

10

Пономаренко Марія Олександрівна

11

11

Тільна Наталія Григорівна

10

12

Корнієнко Анастасія Андріївна

10

13

Левченко Аміна Олександрівна

9

14

Степанова Анна Георгіївна

11

15

Постова Єлизавета Романівна

10

16

Кравцов Дмитро Володимирович

7

17

Семеняченко Діана Сергіївна

6

18

Бородай Віталій Олегович

10

19

Тереняк Лілія Іванівна

11

20

Ліньова Даяна Андріївна

11

21

Полоз Анна Ігорівна

6

22

Ігоніна Оксана Олександрівна

6

 

Результати

вступного випробування з української мови

на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

(група 2)

№ з/п

ПІБ

бал

1

Тилоха Роман Миколайович

12

2

Рижиков Олексій Олегович

10

3

Антонян Артур Артакович

8

4

Міхайлов Ілля Андрійович

5

5

Гуненко Станіслав Ярославович

5

6

Васильєва Дар’я Олександрівна

9

7

Злакоман Віктор Вікторович

9

8

Костак Давид Іванович

6

9

Паланчан Давид Олександрович

7

10

Долько Валерія Леонідівна

9

11

Ліньова Даяна Андріївна

12

12

Рибкіна Лілія Василівна

7

13

Трущенко Назар Миколайович

5

14

Серединський Олександр Олександрович

11

15

Братасюк Дем’ян Вікторович

10

16

Воловик Вікторія Олександрівна

8

17

Яровий Артем Віталійович

12

 

 

 

 

Результати творчого конкурсу
на спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» (група 1)

 

№з/п

ПІБ

бал

  1.  

Суржко Ірина Віталіївна

5

  1.  

Будяк Ангеліна Олегівна

10

  1.  

Шкільний Денис Олександрович

8

  1.  

Білоголовий Назар Володимирович

8

  1.  

Гладищук Станіслав Сергійович

11

  1.  

Дудін Іван Андрійович

7

  1.  

Тікула Дмітрій Олександрович

10

  1.  

Гущін Андрій Андрійович

10

  1.  

Філіченко Надія Сергіївна

10

  1.  

Голосенін Володимир Сергійович

11

  1.  

Куженко Єлизавета Аркадіївна

9

  1.  

Кононенко Данило Віталійович

9

  1.  

Демченко Діана Русланівна

11

  1.  

Смєхов Данило Євгенійович

11

  1.  

Морозовський Роман Сергійович

9

  1.  

Шишацький Владислав Олександрович

9

  1.  

Ільченко Софія Анатоліївна

6

  1.  

Іванова Катерина Вікторівна

7

  1.  

Мельник Артур Русланович

11

  1.  

Лакатош Юрій Володимирович

7

  1.  

Фарбанець Михайло Віталійович

12

  1.  

Глущенко Матвій Сергійович

10

  1.  

Бабанський Євгеній Олексійович

11

  1.  

Марюк Павло Вадимович

не з’явився

  1.  

Сідельник Руслана Віталіївна

7

  1.  

Пилипець Марк Геннадійович

10

  1.  

Юнак Максим Євгенійович

7

  1.  

Михайлова Дарія Олександрівна

8

  1.  

Шульга Євгеній Віталійович

7

  1.  

Бойчук Єлизавета Олександрівна

7

 

Результати вступного випробування з історії України

на спеціальність 013 «Початкова освіта» (група 3)

 

№з/п

ПІБ

бал

1

Суржко Ірина Віталіївна

9

2

Ратенко Анна Володимирівна

5

3

Додатко Ян Олександрович

8

4

Красільнікова Наталя Сергіївна

6

5

Ільченко Софія Анатоліївна

9

6

Півкопа Єлизавета Миколаївна

7

7

Святкевич Лілія Сергіївна

6

8

Бабенко Анастасія Іванівна

9

9

Крутоус Дар’я   Олексіївна

6

10

Матяш Ольга Віталіївна

9

11

Мороз Маргарита Віталіївна

8

12

Підгорна Дарина Вікторівна

8

13

Снагощенко Ірина Сергіївна

6

14

Алексєєва Валерія Олександрівна

6

15

Покотило Дар’я Михайлівна

9

16

Коркач Анастасія Миколаївна

9

17

Шакулова Вікторія Валеріївна

5

18

Івлєва Олександра Андріївна

5

19

Зарубіна Тетяна Андріївна

5

20

Бондаренко Вікторія Олександрівна

7

21

Дрьомова Ірина Віталіївна

5

22

Байдюк Анастасія Андріївна

4

23

Єременко Іван Миколайович

6

24

Петренко Олег Олегович

6

25

Савенко Андрій Артемович

7

26

Шаповалова Марина Олексіївна

7

27

Рощина Денис Сергійович

8

 

 

Оголошення:

.logotrp