КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Результати вступних випробувань

 

Результати складання вступного іспиту з української мови та літератури

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

 

Група 1.

Дата іспиту: 26.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

1.

Гаркуша Наталя Анатоліївна

150

2.

Жежель Світлана Володимирівна

150

3.

Нестерова Оксана Валеріївна

180

4.

Пацай Катерина Іванівна

120

5.

Пилипенко Анастасія Валеріївна

120

6.

Романенко Ірина Володимирівна

170

7.

Рочняк Анастасія Сергіївна

120

8.

Сердюк Валентина Олександрівна

120

9.

Сидорчук Оксана Петрівна

120

10.

Шахназарова Юлія Віталіївна

140

 

Результати складання вступного іспиту з української мови та літератури

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

 

Група 2.

Дата іспиту: 26.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

1.

Майборода Яна Валеріївна

120

2.

Хомяченко Тетяна Сергіївна

Не з’явилась

3.

Есіч Людмила Олексіївна

120

 

Результати складання вступного іспиту з математики

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

 

Група 3.

Дата іспиту: 26.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

 

1.

Гаркуша Наталя Анатоліївна

180

2.

Есіч Людмила Олексіївна

127

3.

Майборода Яна Валеріївна

127

4.

Нестерова Оксана Валеріївна

180

5.

Романенко Ірина Володимирівна

176

 

Результати складання вступного іспиту з історії України

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

 

Група 4.

Дата іспиту: 26.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

1.

Жежель Світлана Володимирівна

140

2.

Пилипенко Анастасія Валеріївна

120

3.

Сидорчук Оксана Петрівна

130

4.

Хомяченко Тетяна Сергіївна

Не з’явилась

 

Результати складання вступного іспиту з біології

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

 

Група 5.

Дата іспиту: 26.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

1.

Бевзюк Ольга Олександрівна

157

2.

Пацай Катерина Іванівна

161,5

3.

Рочняк Анастасія Сергіївна

155,5

4.

Сердюк Валентина Олександрівна

177

5.

Шахназарова Юлія Віталіївна

139,5

 

 

 

 

 

 

Результати складання вступного іспиту з української мови та літератури

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

 

Група №1

Дата іспиту: 25.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

 

1.

Бабич Михайло Сергійович

150

2.

Глущенко Тетяна Миколаївна

120

3.

Живолуп Ніна Іванівна

120

4.

Ірук Наталія Сергіївна

120

5.

Ніжніченко Любов Володимирівна

130

6.

Петренко Ольга Федорівна

140

7.

Ребракова Олена Сергіївна

150

8.

Ставенко Інна Леонідівна

150

9.

Черниш Валерія Денисівна

120

10.

Ящук Оксана Валентинівна

140

 

Результати складання вступного іспиту з української мови та літератури

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

 

Група №2

Дата іспиту: 25.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

 

1.

Бугайченко Михайло Сергійович

130

2.

Гриценко Олександра Валентинівна

120

3.

Попов Микола Миколайович

130

4.

Родіюк Марина Миколаївна

150

5.

Сапожник Наталія Володимирівна

150

6.

Солоніна Ілона Сергіївна

120

 

 

Результати складання вступного іспиту з математики

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №3

Дата іспиту: 25.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

 

1.

Бабич Михайло Сергійович

167

2.

Бугайченко Михайло Сергійович

152

3.

Гриценко Олександра Валентинівна

167

4.

Попов Микола Миколайович

127

 

Результати складання вступного іспиту з історії України

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

 

Група №4

Дата іспиту: 25.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

 

1.

Ірук Наталія Сергіївна

140

2.

Петренко Ольга Федорівна

160

3.

Родіюк Марина Миколаївна

160

4.

Солоніна Ілона Сергіївна

130

5.

Ящук Оксана Валентинівна

170

 

Результати складання вступного іспиту з біології

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

 Група №5

Дата іспиту: 25.08.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

 

1.

Живолуп Ніна Іванівна

161,5

2.

Ніжніченко Любов Володимирівна

174

3.

Сапожник Наталія Володимирівна

188,5

4.

Ставенко Інна Леонідівна

171,5

 

 

 

 

 

 

 

Результати складання вступного іспиту з математики

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

Група №3

Дата іспиту: 18.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Євпак Ольга Миколаївна

160

2.

Новікова Надія Володимирівна

140

3.

Панченко Юлія Олександрівна

167

4.

Піронкова Каріна Іванівна

158

5.

Разінкова Вікторія Олексіївна

140

6.

Рослякова Каріна Олександрівна

150

7.

Рупатовська Ірина Юріївна

170

8.

Уріцька Анна Олександрівна

140

9.

Шаповалова Олена Володимирівна

160

 


Результати складання вступного іспиту з історії України

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

Група №2

Дата іспиту: 18.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Аджієнко Юлія Володимирівна

160

2.

Арсентьєва Ірина Вікторівна

170

3.

Бакатнюк Надія Петрівна

160

4.

Бур`янська Дар`я Юріївна

150

5.

Горват Ангеліна Андріївна

170

6.

Лисакова Лілія Володимирівна

150

7.

Орлик Анна Валеріївна

160

 


Результати складання вступного іспиту з історії України

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

Група №1

Дата іспиту: 17.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Богун Анастасія Павлівна

185

2.

Моренко Анастасія Дмитрівна

190

3.

Олексієвець Катерина В`ячеславівна

170

4.

Салогуб Вікторія Леонідівна

155

5.

Терещенко Дарія Костянтинівна

190

 

Результати складання вступного іспиту з історії України

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №3

Дата іспиту: 17.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Бараннік Аліса Сергіївна

150

2.

Бутова Олександра Леонідівна

150

3.

Компанієць Аліна Олександрівна

170

4.

Курчанова Валерія Дмитрівна

150

5.

Литвиненко Вікторія Олегівна

150

6.

Могила Дар`я Олегівна

140

7.

Скварченко Вікторія Сергіївна

190

 

Результати складання вступного іспиту з історії України

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №4

Дата іспиту: 17.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Бедрик Анастасія Сергіївна

150

2.

Бобух Матвій Романович

160

3.

Гончаренко Олександр Дмитрович

170

4.

Дяченко Кароліна Вікторівна

140

5.

Клімащук Юрій Миколайович

150

6.

Кравцова Валентина Сергіївна

140

7.

Кудін Микола Олександрович

170

8.

Логачов Іван Миколайович

150

9.

Сурмай Анастасія Юріївна

170

 

Результати складання вступного іспиту з математики

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №2

Дата іспиту: 17.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Литвин Станіслав Анатолійович

168

2.

Нагорняк Нікіта Сергійович

160

3.

Скринько Олександр Романович

170

4.

Смерековський Роман Ярославович

130


Результати складання вступного іспиту з математики

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №1

Дата іспиту: 17.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Гаркуша Вікторія Яківна

175

2.

Калюжна Вероніка Олександрівна

170

3.

Ловіцька Діана Сергіївна

150

4.

Невмержицька Наталія Олександрівна

140

5.

Низола Марія Олександрівна

150

6.

Нюренберг Станіслав Олександрович

165

7.

Педан Анна Павлівна

150

8.

Приходько Світлана Сергіївна

158

9.

Штурко Альбіна Артурівна

150

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №4

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Бобух Матвій Романович

100

2.

Гавриленко Уляна Юріївна

180

3.

Гриб Владислав Іванович

130

4.

Іжболдін Олександр Андрійович

140

5.

Клімащук Юрій Миколайович

100

6.

Кудін Микола Олександрович

150

7.

Нагорняк Нікіта Сергійович

130

8.

Панченко Юлія Олександрівна

130

9.

Смерековський Роман Ярославович

100

 

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №3

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Андросов Ігор Сергійович

150

2.

Гончаренко Олександр Дмитрович

170

3.

Дуднік Марина Юріївна

170

4.

Клепачьов Ігор Юрійович

160

5.

Меркулова Анна Євгенівна

180

6.

Погорілий Дмитро Ігорович

190

7.

Скринько Олександр Романович

190

8.

Степанов Ігор Георгійович

190

9.

Юрченко Максим Миколайович

170

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №2

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Доліч Дмитро Валерійович

160

2.

Лал Шам Шаямович

120

3.

Логачов Іван Миколайович

100

4.

Любаненко Валерія Павлівна

185

5.

Пікінер Роман Григорович

160

6.

Піронкова Каріна Іванівна

130

7.

Савенко Артем Олександрович

160

8.

Сакара Максим Валентинович

150

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №1

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Верезубенко Олександр Віталійович

190

2.

Гаврюшенко Сергій Сергійович

190

3.

Горбатюк Катерина Олегівна

145

4.

Запара Данило Сергійович

130

5.

Кодінець Юлія Євгеніївна

180

6.

Кравченко Артем Анатолійович

130

7.

Павлов Ярослав Русланович

160

8.

Присягіна Єлизавета Олександрівна

180

9.

Тарабукіна Марія Сергіївна

170

Результати складання творчого конкурсу

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №5

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Бобух Матвій Романович

180

2.

Гончаренко Олександр Дмитрович

150

3.

Клімащук Юрій Миколайович

140

4.

Кудін Микола Олександрович

170

5.

Логачов Іван Миколайович

130

6.

Панченко Юлія Олександрівна

160

 

 

Результати складання творчого конкурсу

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №4

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Гавриленко Уляна Юріївна

200

2.

Гриб Владислав Іванович

160

3.

Іжболдін Олександр Андрійович

170

4.

Нагорняк Нікіта Сергійович

190

5.

Смерековський Роман Ярославович

120

 

 

Результати складання творчого конкурсу

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №3

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Андросов Ігор Сергійович

170

2.

Дуднік Марина Юріївна

170

3.

Клепачьов Ігор Юрійович

140

4.

Меркулова Анна Євгенівна

150

5.

Погорілий Дмитро Ігорович

180

6.

Скринько Олександр Романович

170

7.

Степанов Ігор Георгійович

170

8.

Юрченко Максим Миколайович

180

 

 

Результати складання творчого конкурсу

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №2

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Доліч Дмитро Валерійович

140

2.

Лал Шам Шаямович

180

3.

Любаненко Валерія Павлівна

160

4.

Пікінер Роман Григорович

150

5.

Піронкова Каріна Іванівна

160

6.

Савенко Артем Олександрович

190

7.

Сакара Максим Валентинович

160

 

Результати складання творчого конкурсу

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт»

Група №1

Дата іспиту: 16.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Верезубенко Олександр Віталійович

150

2.

Гаврюшенко Сергій Сергійович

140

3.

Горбатюк Катерина Олегівна

190

4.

Запара Данило Сергійович

180

5.

Кодінець Юлія Євгеніївна

140

6.

Кравченко Артем Анатолійович

160

7.

Павлов Ярослав Русланович

170

8.

Присягіна Єлизавета Олександрівна

190

9.

Тарабукіна Марія Сергіївна

140

 

 

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

Група №1

Дата іспиту: 15.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Богун Анастасія Павлівна

180

2.

Моренко Анастасія Дмитрівна

195

3.

Олексієвець Катерина В`ячеславівна

170

4.

Піронкова Каріна Іванівна

175

5.

Рослякова Каріна Олександрівна

175

6.

Салогуб Вікторія Леонідівна

150

7.

Терещенко Дарія Костянтинівна

190

8.

Уріцька Анна Олександрівна

180

9.

Шаповалова Олена Володимирівна

180

10.

Литвин Станіслав Анатолійович

145

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 012 «Дошкільна освіта»

Група №2

Дата іспиту: 15.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Аджієнко Юлія Володимирівна

180

2.

Арсентьєва Ірина Вікторівна

170

3.

Бакатнюк Надія Петрівна

170

4.

Бур`янська Дар`я Юріївна

160

5.

Горват Ангеліна Андріївна

175

6.

Євпак Ольга Миколаївна

190

7.

Лисакова Лілія Володимирівна

150

8.

Орлик Анна Валеріївна

180

9.

Разінкова Вікторія Олексіївна

120

10.

Тарабукіна Марія Сергіївна

-

 

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №1

Дата іспиту: 14.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Бараннік Аліса Сергіївна

190

2.

Бутова Олександра Леонідівна

150

3.

Калюжна Вероніка Олександрівна

190

4.

Компанієць Аліна Олександрівна

180

5.

Курчанова Валерія Дмитрівна

190

6.

Ловіцька Діана Сергіївна

180

7.

Могила Дар`я Олегівна

160

8.

Нюренберг Станіслав Олександрович

190

9.

Педан Анна Павлівна

145

10.

Приходько Світлана Сергіївна

145

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №2

Дата іспиту: 14.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Бедрик Анастасія Сергіївна

175

2.

Гаркуша Вікторія Яківна

190

3.

Литвиненко Вікторія Олегівна

140

4.

Невмержицька Наталія Олександрівна

165

5.

Низола Марія Олександрівна

180

6.

Скварченко Вікторія Сергіївна

190

7.

Сметана Анастасія Вікторівна

180

 

Результати складання вступного іспиту з української мови (диктант)

Спеціальність 013 «Початкова освіта»

Група №3

Дата іспиту: 14.07.2020 р.

 

з/п

ПІБ втупника

Оцінка

(за шкалою від 100 до 200 балів)

1.

Гончаренко Олександр Дмитрович

180

2.

Дяченко Кароліна Вікторівна

135

3.

Кравцова Валентина Сергіївна

120

4.

Нагорняк Нікіта Сергійович

170

5.

Склема Вікторія Сергіївна

-

6.

Скринько Олександр Романович

190

7.

Сурмай Анастасія Юріївна

180

8.

Штурко Альбіна Артурівна

192

9.

Смерековський Роман Ярославович

120

 

 Для переведення результатів у 12 бальну шкалу можна скористатися Таблицею переведення середнього бала документа про середню освіту, обрахованого за 12 бальною шкалою, у шкалу 100-200.

Оголошення:

 

9 листопада 2020 року о 9:00 бажаючих студентів і працівників КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» запрошуємо взяти участь у написанні ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta