КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Список рекомендованих до зарахування

 

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ
ОКР: молодший спеціаліст
Спеціальність: 013 "Початкова освіта"
Пропозиція: "Початкова освіта (на вакантні місця)"
Форма навчання: денна
Дата: 01.08.2019
№ з/п ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту
1 Красілова Марина Олександрівна 496 8,4
2 Юшко Єлизавета Сергіївна 493 8,1
3 Протопопов Євгеній Олександрович 484 7,5
4 Михайленко Валерія Петрівна 481 9
5 Борса Віалета Володимирівна 470 9,3
6 Бучік-Шевченко Віолетта Михайлівна 461 8,2
7 Кириченко Анастасія Анатоліївна 458 9
8 Вакуленко Ірина Вікторівна 453 9,9
9 Волошаненко Юлія Сергіївна 447 7,9
10 Потіцька Анна Валеріївна 446 8,3
11 Сосновська Евеліна Андріївна 432 7,6
12 Деревянко Яна Віталіївна 423 6,1
13 Чумак Ірина Михайлівна 421 8,9
14 Латанюк Сніжана Юріївна 415 7,9
15 Залізняк Юлія Сергіївна 411 7,2
16 Жежеря Світлана Віталіївна 408 7,7
17 Клименчук Любов Олександрівна 395 5,7

 

 

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ
ОКР: молодший спеціаліст
Спеціальність: 017 "Фізична культура і спорт"
Пропозиція: "Фізичне виховання (на вакантні місця)"
Форма навчання: денна
Дата: 01.08.2019
№ з/п ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту
1 Велика Руслана Олексіївна 516 7,9
2 Котляр Аміна Русланівна 487 8
3 Грицук Василь Васильович 469 7,2
4 Коханський Іван Васильович 467 8
5 Лупітько Аліна Віталіївна 462 7,5
6 Голер Володимир Валерійович 452 7,1
7 Чембарова Інна Вікторівна 437 6,5
8 Лозова Юлія Сергіївна 436 8,3
9 Бурлаков Дмитро Романович 433 7,7
10 Малохатько Микола Віталійович 432 7,2
11 Ковтун Денис Ігорович 400 5,9
12 Систук Максим Васильович 391 5,2

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ
ОКР: молодший спеціаліст
Спеціальність: 013 "Початкова освіта"
Пропозиція: "початкова освіта (на основі базової загальної середньої освіти)"
Форма навчання: денна
Дата: 23.07.2019
№ з/п ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Большакова Оксана Вікторівна 27,1 7,1 Квота - 1
2 Плетенко Рустам Артурович 21,6 6,6 Квота - 1
3 Пирожок Каріна Олександрівна 30,9 9,9
4 Куркула Катерина Яківна 30 10
5 Лисенко Каріна Дмитрівна 29,7 9,7
6 Ющенко Софія Анатоліївна 28,2 8,2
7 Крайняк Вікторія Іванівна 28,1 9,1
8 Грицюк Анна Анатоліївна 28 9
9 Коваленко Анна Іванівна 28 9
10 Щербина Марія Олегівна 28 9
11 Семенова Владислава Вадимівна 27,3 8,3
12 Загороднюк Віталіна Віталіївна 26,9 8,9
13 Костюченко Анастасія Андріївна 26,8 8,8
14 Крючкова Тая Геннадіївна 26,6 9,6
15 Михайленко Ірина Сергіївна 26,3 8,3
16 Сустрєтова Наталя Сергіївна 26,2 9,2
17 Бабенко Дар`я Русланівна 25,9 6,9
18 Олійник Дарина Миколаївна 25,6 7,6
19 Протівцева Вікторія Володимирівна 25,5 8,5
20 Бурішинець Влада Анатоліївна 25,3 8,3
21 Гапєєва Софія Андріївна 25,2 8,2
22 Верпека Валерія Василівна 25 9
23 Василенко Олексій Олексійович 25 9
24 Ткаченко Тетяна Леонідівна 25 9
25 Глезь Анна Юріївна 24,7 8,7
26 Панібратенко Богдан Олегович 24,6 6,6
27 Меркотан Єлизавета Андріївна 23,8 6,8
28 Кравченко Віктор Юрійович 23,5 9,5
29 Бондар Ілона Володимирівна 23,4 8,4
30 Швец Олександра Андріївна 22,8 8,8
31 Курченко Євгенія Вікторівна 22,6 9,6
32 Грицаєва Єлизавета Сергіївна 22,5 8,5
33 Василинюк Олена Анатоліївна 22,4 8,4
34 Сінокосова Софія Олександрівна 21,5 8,5
35 Крячко Діана Олегівна 21,3 7,3
36 Демерчян Ульяна Станіславівна 21,1 8,1
37 Альошічкіна Анна Олександрівна 20,9 8,9
38 Колтунова Валентина Михайлівна 20,9 8,9
39 Русанова Дар`я Олександрівна 20,5 7,5
40 Касакова Марія Олександрівна 20,2 7,2
41 Вознюк Анна Віталіївна 20,1 6,1
42 Яценко Владислава Сергіївна 20 6
43 Соскіда Маргарита Юріївна 19,6 7,6
44 Кобзарь Єлизавета Романівна 18 7
45 Кравченко Світлана Олександрівна 15,7 5,7

 

 

СПИСОК РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ
ОКР: молодший спеціаліст
Спеціальність: 017 "Фізична культура і спорт"
Пропозиція: "фізичне виховання (на основі базової загальної середньої освіти)"
Форма навчання: денна
Дата: 23.07.2019
№ з/п ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Білий Володимир Анатолійович 23,5 6,5 Квота - 1
2 Донченко Микола Миколайович 21 7 Квота - 1
3 Сула Максим Леонідович 31,3 9,3
4 Іщик Владислав Олександрович 30,5 8,5
5 Яновська Олена Сергіївна 29,6 9,6
6 Мірошниченко Дмитро Андрійович 28,7 7,7
7 Ошергін Олександр Сергійович 28,2 6,2
8 Ішимський Данило Сергійович 27,3 6,3
9 Сіней Віталій Анатолійович 27,2 8,2
10 Шевченко Віталій Віталійович 26,9 6,9
11 Білозьорова Ольга Ігорівна 26,3 7,3
12 Дмітрієва Єлизавета Сергіївна 25,9 6,9
13 Чівільча Даніл Іванович 25,4 6,4
14 Мішуткіна Світлана Сергіївна 25,3 7,3
15 Сокол Артур Сергійович 24,8 5,8
16 Лисяк Анна Володимирівна 24,4 6,4
17 Калмиков Владислав Олександрович 24,1 8,1
18 Щербінін Олександр Андрійович 23,9 5,9
19 Ткач Олександр Сергійович 23,1 5,1
20 Серьогін Сергій Сергійович 22,6 5,6
21 Богаш Владислав Миколайович 22,2 6,2
22 Свердюк Микола Олександрович 21,6 4,6
23 Козлова Ксенія Володимирівна 21,5 6,5
24 Орловський Сергій Євгенович 21,2 4,2
25 Бричка Володимир Вікторович 21,1 7,1
26 Болюк Вячеслав Семенович 21 6
27 Сергієнко Дмитро Сергійович 20,7 6,7
28 Куценко Сніжана Олегівна 20,4 4,4
29 Вінниченко Сергій Миколайович 20,2 5,2
30 Кузнецов Кирило Юрійович 19,9 5,9
31 Корсун Олександр Сергійович 19,8 5,8
32 Шульга Олександр Олександрович 18,1 6,1
33 Іващенко Аліна Олександрівна 17,7 5,7
34 Бубнов Олександр Вікторович 17,5 3,5
35 Мякушко Антон Янушович 17,3 3,3
36 Крячко Андрій Віталійович 16,8 5,8
37 Болатов Богдан Ельманович 15,8 5,8
38 Воловик Дар`я Олександрівна 15,6 4,6
39 Подковаліхін Максим Геннадійович 13,9 4,9

Оголошення:

 

Шановні вступники!

 Повідомляємо, що вступникам, які були зараховані до

КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського»,

 необхідно з’явитись до коледжу о 9.00 02 вересня 2019 року.

Детальніше...