КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Список рекомендованих до зарахування

 

Список рекомендованих до зарахування на спеціальність 017 "Фізична культура і спорт" (на вакантні місця)

ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту
1 Саврак Ірина Василівна 491 8,6
2 Мірошник Дмитро Олександрович 470 7,8
3 Кушнір Максим Вікторович 464 8,6
4 Лисенко Вадим Віталійович 462 7,5
5 Гриценко Катерина Андріївна 452 7,7
6 Дорунда Назар Русланович 452 7,6
7 Гошівська Діана Сергіївна 448 9,3
8 Литвин Ігор Анатолійович 442 8,7
9 Агаметова Вікторія Віталіївна 436 6,7
10 Шаповал Яна Борисівна 434 7
11 Жиляков Ігор Олегович 434 6,3
12 Колибанцев Микита Сергійович 432 6,1
13 Паламарчук Ілона Петрівна 427 6,3
14 Мельник Наталія Іванівна 415 7
15 Білоус Данило Андрійович 410 5,8
16 Коман Світлана Іванівна 396 6,4
17 Мальованний Віктор Сергійович 393 5,8
18 Коман Юлія Іванівна 381 6,2

 

 

Список рекомендованих до зарахування на спеціальність 017 "Фізична культура і спорт" (на основі базової загальної середньої освіти)

 

№ з/п ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Білоголовий Назар Володимирович 22,3 6,3 Квота - 1
2 Рибкіна Лілія Василівна 21,8 7,8 Квота - 1
3 Сідельник Руслана Віталіївна 17,4 5,4 Квота - 1
4 Тилоха Роман Миколайович 33,1 10,1
5 Яровий Артем Віталійович 31,6 7,6
6 Куженко Єлизавета Аркадіївна 29,7 8,7
7 Серединський Олександр Олександрович 29,1 9,1
8 Ліньова Даяна Андріївна 28,5 7,5
9 Тікула Дмітрій Олександрович 28,5 7,5
10 Рижиков Олексій Олегович 28,3 8,3
11 Гладищук Станіслав Сергійович 28,3 7,3
12 Мельник Артур Русланович 28 7
13 Пилипець Марк Геннадійович 27 8
14 Демченко Діана Русланівна 27 6
15 Фарбанець Михайло Віталійович 26,8 5,8
16 Смєхов Данило Євгенійович 26,5 8,5
17 Братасюк Дем`ян Вікторович 26,2 8,2
18 Шишацький Владислав Олександрович 26,1 6,1
19 Голосенін Володимир Сергійович 26 7
20 Бабанський Євгеній Олексійович 25,9 7,9
21 Філіченко Надія Сергіївна 25,7 7,7
22 Васильєва Дар`я Олександрівна 25,6 7,6
23 Морозовський Роман Сергійович 25,3 8,3
24 Гущін Андрій Андрійович 25 5
25 Долько Валерія Леонідівна 24,7 5,7
26 Злакоман Віктор Вікторович 24,3 5,3
27 Будяк Ангеліна Олегівна 24,2 7,2
28 Дудін Іван Андрійович 24,1 6,1
29 Кононенко Данило Віталійович 23,7 5,7
30 Бойчук Єлизавета Олександрівна 23,6 6,6
31 Шкільний Денис Олександрович 23,1 7,1
32 Антонян Артур Артакович 22,7 5,7
33 Іванова Катерина Вікторівна 22,4 5,4
34 Михайлова Дарія Олександрівна 22,3 4,3
35 Глущенко Матвій Сергійович 22,2 6,2
36 Воловик Вікторія Олександрівна 21,9 4,9
37 Міхайлов Ілля Андрійович 21,1 5,1
38 Юнак Максим Євгенійович 21 6
39 Гуненко Станіслав Ярославович 20 5
40 Паланчан Давид Олександрович 20 5
41 Трущенко Назар Миколайович 19,6 4,6
42 Костак Давид Іванович 18,6 5,6
43 Шульга Євгеній Віталійович 17,5 5,5
44 Лакатош Юрій Володимирович 15,9 4,9


 

 

Список рекомендованих до зарахування на спеціальність 013 "Початкова освіта" (на основі базової загальної середньої освіти)

 

ПІБ Конкурс-ний бал Середній бал документу про освіту Ознака особливих підстав для зарахуван-ня
1 Красільнікова Наталія Сергіївна 25,5 9,5 Квота - 1
2 Кумпан Віолетта Сергіївна 24,7 8,7 Квота - 1
3 Левченко Аміна Олександрівна 20,8 7,8 Квота - 1
4 Святкевич Лілія Сергіївна 18,7 7,7 Квота - 1
5 Петренко Олег Олегович 17,1 5,1 Квота - 1
6 Бондаренко Вікторія Олександрівна 29,6 10,6
7 Тереняк Лілія Іванівна 29,3 10,3
8 Якубовська Діана Ігорівна 28,9 9,9
9 Пономаренко Марія Олександрівна 28,4 9,4
10 Терещенко Олександра Максимівна 28 11
11 Корнієнко Анастасія Андріївна 27,4 9,4
12 Орловська Каріна Вікторівна 27,4 7,4
13 Михайлова Катерина Володимирівна 26,9 9,9
14 Шаповалова Марина Олексіївна 26,2 10,2
15 Бородай Віталій Олегович 26,1 9,1
16 Бабенко Анастасія Іванівна 26,1 7,1
17 Тільна Наталія Григорівна 25,9 7,9
18 Мороз Маргарита Віталіївна 25,8 8,8
19 Рощина Денис Сергійович 25,6 7,6
20 Суржко Ірина Віталіївна 25,6 6,6
21 Покотило Дар`я Михайлівна 25,4 6,4
22 Крутоус Дар`я Олексіївна 25,3 8,3
23 Матяш Ольга Віталіївна 25,1 4,1
24 Пащенко Ельвіра Олександрівна 25 9
25 Півкопа Єлизавета Миколаївна 24,7 9,7
26 Постова Єлизавета Романівна 24,7 7,7
27 Савенко Андрій Артемович 24,7 6,7
28 Шакулова Вікторія Валеріївна 24,6 8,6
29 Підгорна Дарина Вікторівна 24,6 6,6
30 Снагощенко Ірина Сергіївна 24,3 7,3
31 Коркач Анастасія Миколаївна 24,2 7,2
32 Дьолог Ірина Василівна 23,8 7,8
33 Байдюк Анастасія Андріївна 23,6 8,6
34 Додатко Ян Олександрович 23,6 5,6
35 Ільченко Софія Анатоліївна 23,5 6,5
36 Івлєва Олександра Андріївна 22,4 6,4
37 Зарубіна Тетяна Андріївна 21,8 5,8
38 Семеняченко Діана Сергіївна 20,7 7,7
39 Кравцов Дмитро Володимирович 20,7 6,7
40 Бондарева Ірина Дмитрівна 20,3 7,3
41 Дрьомова Ірина Віталіївна 20,2 7,2
42 Ігоніна Оксана Олександрівна 20,1 8,1
43 Ратенко Анна Володимирівна 19,2 7,2
44 Алексєєва Валерія Олександрівна 17,8 5,8
45 Полоз Анна Ігорівна 17,3 5,3
46 Єременко Іван Миколайович 16,5 5,5
47 Ніколенко Карина Сергіївна 16,3 6,3

Оголошення:

.logotrp