Графік промедення вступних іспитів при вступі на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класу)

Дата

Спеціальність

Назва предмета, форма проведення випробування

Початок випробування

Місце проведення

10.07

Початкова освіта

(група 1)

Українська мова та література

(тестування)

9 00

Ауд. № 201

10.07

Початкова освіта

(група 2)

Українська мова та література

(тестування)

10 00

Ауд. № 202

10.07

Дошкільна освіта

(група 1)

Українська мова та література

(тестування)

11 00

Ауд. № 202

10.07

Дошкільна освіта

(група 2)

Українська мова та література

(тестування)

12 00

Ауд. № 203

13.07

Початкова освіта

(група 1)

Математика

(тестування)

9 00

Ауд. № 203

13.07

Початкова освіта

(група 2)

Біологія

 (тестування)

9 00

Ауд. № 202

13.07

Початкова освіта

(група 3)

Історія України

 (тестування)

9 00

Ауд. № 203

13.07

Дошкільна освіта

 (група 1)

Математика

(тестування)

11 00

Ауд. № 202

13.07

Дошкільна освіта

 (група 2)

Біологія

(тестування)

11 00

Ауд. № 204

13.07

Дошкільна освіта

 (група 3)

Історія України

(тестування)

11 00

Ауд. № 203

Графік проведення вступних іспитів при вступі на основі базової середньої освіти (після 9 класу)

Дата

Спеціальність

Назва предмета, форма проведення випробування

Початок випробування

Місце проведення

14.07

Початкова освіта

(група 1)

Українська мова

(диктант)

9 00

Ауд. № 201

14.07

Початкова освіта

(група 2)

Українська мова

(диктант)

10 00

Ауд. № 202

14.07

Початкова освіта

(група 3)

Українська мова

(диктант)

11 00

Ауд. № 203

15.07

Дошкільна освіта

(група 1)

Українська мова

(диктант)

9 00

Ауд. № 202

15.07

Дошкільна освіта

(група 2)

Українська мова

(диктант)

10 00

Ауд. № 203

16.07

Фізичне виховання

(група 1)

Українська мова

(диктант)

9 00

Ауд. № 201

16.07

Фізичне виховання

(група 2)

Українська мова,

(диктант)

10 00

Ауд. № 202

16.07

Фізичне виховання

(група 3)

Українська мова

(диктант)

1100

Ауд. № 203

16.07

Фізичне виховання

(група 1)

Фізичне виховання – творчий конкурс

(перевірка фізичної підготовки)

10 30

Спортивний зал, спортивний майданчик

16.07

Фізичне виховання

(група 2)

Фізичне виховання – творчий конкурс

(перевірка фізичної підготовки)

1130

Спортивний зал, спортивний майданчик

16.07

Фізичне виховання

(група 3)

Фізичне виховання – творчий конкурс

(перевірка фізичної підготовки)

12 30

Спортивний зал, спортивний майданчик

17.07

Початкова освіта

(група 1)

Математика

(усно)

09 00

Ауд. № 203

17.07

Початкова освіта

(група 2)

Математика

(усно)

11 00

Ауд. № 203

17.07

Початкова освіта

(група 3)

Історія України (тестування)

09 00

Ауд. № 202

17.07

Початкова освіта

(група 4)

Історія України (тестування)

10 30

Ауд. № 202

19.07

Дошкільна освіта

(група 1)

Математика

(усно)

09 00

Ауд. № 203

19.07

Дошкільна освіта

(група 2)

Історія України (тестування)

09 00

Ауд. № 202

19.07

Дошкільна освіта

(група 3)

Історія України (тестування)

10 30

Ауд. № 202

© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО