Онлайн-тренінг «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни»

Повномасштабна війна в Україні стала справжнім викликом для прав і свобод дітей та молоді, чоловіків та жінок, зробила їх вразливими до її наслідків, збільшилася кількість випадків ґендерно зумовленого насильства, зокрема домашнього. З метою формування вміння ідентифікації, розуміння та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, викладачам Олександрійського педколеджу був проведений онлайн-тренінг «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки ґендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни»
Дякуємо організатору заходу, директору Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, тренерці ТМ ГО “Ла Страда-Україна” Олені Арутюнян за змістовний, корисний, насичений прикладами з життя тренінг. Ми ще раз довели, що ні повітряні тривоги, ні відключення світла не завадять отримати нові знання. Разом до Перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО