Представники військової частини м. Олександрії провели зі здобувачами освіти відділення фізичного виховання Урок Мужності.

23 березня в Олександрійському педколеджі до Дня Національної гвардії України представники військової частини м. Олександрії провели зі здобувачами освіти відділення фізичного виховання Урок Мужності. 
Запрошені гості, серед яких були і учасники бойових дій з 2014 року, розповіли присутнім про роль Національної гвардії України у формуванні незалежного майбутнього нашої держави, взаємодію зі Збройними силами України в умовах війни та наголосили, що кожен може себе проявити у всіх видах діяльності, пов’язаних із захистом інтересів своєї родини, рідного краю, народу та Батьківщини, реалізації особистого потенціалу на благо української держави.
Дякуємо нашим гостям за формування патріотичної свідомості молоді! Дякуємо нашим Героям- Захисникам!!! Все є і буде Україна!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО