КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Новини

 

День працівника освіти

30.09.2016р.

В актовій залі коледжу відбулося урочисте зібрання та святковий концерт із нагоди Дня працівника освіти.

Детальніше...

 

98-а річниця з Дня народження В.О.Сухомлинського

Викладачі, працівники та студенти коледжу взяли участь в урочистій лінійці, присвяченій 98-й річниці з Дня народження В.О.Сухомлинського.

Детальніше...

 

Заняття фізичною культурою і спортом - запорука здорового способу життя

У тренажерному залі педагогічного коледжу відбулося відкрите засідання циклової комісії викладачів фізичного виховання на тему: «Заняття фізичною культурою і спортом - запорука здорового способу життя».

Детальніше...

 

Змагання зі спортивної ходьби

 

На спортивному майданчику педагогічного коледжу відбулися змагання зі спортивної ходьби серед студентів (відповідальна Халявка В.О.).

Детальніше...

 

Футбольний турнір «Нова хвиля»

Футбольна команда педагогічного коледжу, до складу якої входили Ткаченко Сергій В’ячеславович, викладач фізичного виховання, студенти Лобода Вадим, Шаповал Данило, Пісний Володимир, Порошин Станіслав, Орищенко Андрій, взяла участь у футбольному турнірі «Нова хвиля» серед аматорів.

Детальніше...

 

Плавання - запорука здоров’я

 

14 вересня у рамках декади циклової комісії фізичного виховання було проведено майстер-клас для викладачів «Плавання - запорука здоров’я». Підготували та провели захід Гавриленко Ю.В., Ткаченко С.В. та викладачі комісії.

Детальніше...

 

09.09.16р. Предметно-методична декада циклової комісії викладачів фізичного виховання розпочалася спортивним святом «День здоров’я», приуроченим Дню фізичної культури і спорту.

1

Детальніше...

Оголошення:

КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського" повідомляє про намір передачі в оренду виробничих приміщень їдальні, площа - 178,2 м2 для використання за призначенням, розміщених за адресою м. Олександрія, пр-т Будівельників, 39а.

Заяви приймаються до 12-ї год. в приймальні кабенета директора.