КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Новини

 

Декада викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов.

З 17 по 28 лютого 2020 року в КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» пройшла предметно-методична декада викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов.

У рамках декади було проведено ряд позааудиторних заходів, які продемонстрували не тільки знання студентів коледжу з англійської та німецької мов, історії України, всесвітньої історії, філософії та інших навчальних дисциплін, але й креативний підхід майбутніх учителів до колективних творчих справ та їхні артистичні здібності.

IMG 3519

Детальніше...

 Нарада-семінар

31 січня 2020 року в КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» пройшла регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році.

Детальніше...

 Ювілейні урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

     На ювілейній урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського до КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» завітали адміністрації педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації Південного регіону України

Детальніше...

 Флешмоб, присвячений Дню студентського спорту

 За планом декади з дисциплін фізичного виховання та дисциплін професійно-спортивного спрямування 20 вересня серед студентів 2-х і 3-х курсів у коледжі був проведений флешмоб, присвячений дню студентського спорту. В ньому взяло участь понад 60 старшокурсників. Керували процесом підготовки та проведення флешмобу голова циклової комісії Ткаченко С.В. та керівник фізичного виховання Нечипоренко А.В.

Детальніше...

 Футбольний турнір «Нова хвиля»

Футбольна команда педагогічного коледжу, до складу якої входили Ткаченко Сергій В’ячеславович, викладач фізичного виховання, студенти Лобода Вадим, Шаповал Данило, Пісний Володимир, Порошин Станіслав, Орищенко Андрій, взяла участь у футбольному турнірі «Нова хвиля» серед аматорів.

Детальніше...

 

Вітаємо переможницею VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Студентка нашого навчального закладу Цибуля Надія стала переможницею VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Детальніше...

 Участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Традиційно студенти педагогічного коледжу  беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та здобувають призові місця.

Детальніше...

Оголошення:

 

 

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta