КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 Нарада-семінар

31 січня 2020 року в КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» пройшла регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.01.2020 р. №75 «Щодо проведення регіональних нарад-семінарів» було визначено 7 міст, у яких фахівцями МОН були проведені заходи щодо роз’яснення новацій Умов прийому на 2020 рік, а також організація вступу до закладів фахової перед вищої освіти.

В останній день січня до м. Олександрії приїхали представники закладів фахової передвищої освіти з Кіровоградської, Черкаської та Дніпропетровської областей. Серед них були заступники директорів, відповідальні секретарі приймальних комісій, адміністратори Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

У КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» нараду-семінар провели Балуба Ігор Анатолійович, керівник експертної групи з питань освіти дорослих та педагогічної освіти Директорату вищої освіти і освіти дорослих, і Шикова Олена Миколаївна, державний експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих. Фахівці МОН у своїх виступах проаналізували позитивні та проблемні сторони вступної кампанії 2019 року, розкрили особливості Умов прийому в 2020 році. Особливу увагу І. Балуба та О.Шикова звернули на організацію вступу до закладів фахової передвищої освіти, вказали на важливі нюанси вступу-2020. Присутні мали змогу звернутися до доповідачів із запитаннями в усній та письмовій формі.

IMG 8563

Директор КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» Литвин Анатолій Васильович зазначає, що «нарада-семінар мала надзвичайно змістовний і продуктивний характер, залишила позитивні враження щодо співпраці представників МОН України та викладачів закладів фахової передвищої освіти».

У свою чергу гості відмічали високий рівень організації заходу колективом КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського», щиро дякували за гостинність.

Оксана Новікова, викладач гуманітарних дисциплін КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського»

IMG 8525

IMG 8516

 

Оголошення:

 

9 листопада 2020 року о 9:00 бажаючих студентів і працівників КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» запрошуємо взяти участь у написанні ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta