КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

Декада викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов.

З 17 по 28 лютого 2020 року в КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» пройшла предметно-методична декада викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов.

У рамках декади було проведено ряд позааудиторних заходів, які продемонстрували не тільки знання студентів коледжу з англійської та німецької мов, історії України, всесвітньої історії, філософії та інших навчальних дисциплін, але й креативний підхід майбутніх учителів до колективних творчих справ та їхні артистичні здібності.

IMG 3519

Голова циклової комісії, викладач англійської мови Рудак Людмила Григорівна запросила викладачів і студентів навчального закладу на годину пам’яті, присвячену героям Небесної Сотні «Pray for Ukrain» («Молімося за Україну»). Метою заходу було формування комунікативної компетентності, виховання в молоді усвідомлення громадянської ідентичності, розуміння єдності України як національної ідеї розвитку вільної , незалежної, демократичної та заможної держави. Дібраний матеріал сприяв також формуванню історичної пам’яті, розвиткові бажання стати гідними громадянами України, шанобливому ставленню до героїв, які загинули в боротьбі за свободу та цілісність України.

Викладач іноземних мов Олійник Ірина Григорівна провела підсумкове засідання науково-студентського товариства «Discussion Club», що мало назву «Be my Valentine». Студенти презентували присутнім традиції святкування Дня закоханих в Англії та Німеччині, продемонстрували свої знання з німецької мови.

Із задоволенням взяли участь студенти у вікторині «Сім чудес світу», що провели викладачі соціально-економічних дисциплін Солоп Людмила Іванівна та Мендіковська Лідія Іванівна.

Змістовно і цікаво пройшла віртуальна подорож під назвою «Проект як основа пізнавальної діяльності», яку організували викладачі Ільченко Сніжана Вікторівна та Кузьменко Світлана Олександрівна. П’ять груп                    І-ІІІ курсів захищали власні проекти, виконуючи які аналізували кохання як почуття. Студенти показали не тільки вільне володіння англійською мовою, а й вміння використовувати різні методи досліджень, яскраво презентувати їхні результати.

Предметно-методична декада викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов пройшла на високому організаційному рівні й продемонструвала високий творчий потенціал викладачів і студентів КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського».

Оксана Новікова , викладач гуманітарних дисциплін КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж  імені В.О.Сухомлинського»

IMG 3517 IMG 20200304_143617

 

Оголошення:

 

9 листопада 2020 року о 9:00 бажаючих студентів і працівників КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» запрошуємо взяти участь у написанні ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta