КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Навчальна робота

 Участь студентів в мовно-літературному конкурсі

 03.02.2018р. на базі КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» - гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради був проведений заключний, ІV всеукраїнський, етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяла участь студентка 41 групи Садовнича Анастасія – переможниця ІІІ-го, обласного, етапу цього конкурсу.

До участі в цьому конкурсі її підготувала викладач вищої кваліфікаційної категорії Коваленко Наталія Євгенівна.

За перемогу в конкурсі студентка Садовнича А. нагороджена спеціальним дипломом, викладач Коваленко Н.Є. – грамотою.

17.02.2018р. в комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» був проведений заключний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяла участь студентка 42 групи Гнатенко Анна і зайняла І місце в ІІІ-му, обласному, етапі цього конкурсу.

До участі в конкурсі її підготувала теж Коваленко Н.Є. За перемогу в конкурсі студентка Гнатенко А. нагороджена спеціальним дипломом, а викладачеві вручено лист-подяку.898

Оголошення:

 

Шановні вступники!

 Повідомляємо, що вступникам, які були зараховані до

КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського»,

 необхідно з’явитись до коледжу о 9.00 02 вересня 2019 року.

Детальніше...