КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Олімпіада

 

Шановні колеги, студенти-учасники ІІ туру регіональної олімпіади із педагогіки та психології!
 1. Регіональна олімпіада зі шкільної педагогіки та психології відбудеться 17 квітня 2020 року в режимі Інтернет-олімпіади.
 2. ІІ етап олімпіади зі шкільної педагогіки проводиться на базі кожного навчального закладу 17.04.2020  з 900 години; тексти завдань розміщені на блогі https://olimpiada2020kvnz.blogspot.com/
  «Олімпіада з педагогіки КВНЗ Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» на сторінці  
  https://olimpiada2020kvnz.blogspot.com/p/blog-page_20.html
 3. Участь у ІІ турі олімпіади беруть 3 переможці з кожного навчального закладу.
 4. Тривалість виконання завдань – 3 ак. год.
 5. Учасники олімпіади виконують завдання на електронних носіях самостійно.
 6. Для прискорення набору відповідей учасника олімпіади дозволяється допомога асистента (бажано студента чи лаборанта з  навичками роботи на комп’ютері, або викладача інформатики), який не є спеціалістом з педагогіки і психології.
 7. Виконанні олімпіадні роботи направляються електронною поштою 17.04.2020 не пізніше 1200 на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Оголошення:

 

До уваги студентів!

 У зв'язку з введенням карантину в закладах освіти, просимо слідкувати за інформацією в розділі "Студентам" - "Дистанційне навчання".


До уваги студентів ІІ-III курсів!

  

Студенти II курсу та ті студенти ІІІ курсу, що повторно складають ЗНО, повинні найближчим часом отримати конверти із запрошенням на тестування та сертифікатом, що знаходяться в коледжі.

Студенти, які проживають у Олександрії та в Олександрійському районі, повинні забрати ці конверти самостійно. А всім іншим, іногороднім студентам, керівники груп повинні відправити конверти Новою поштою.

Конверти знаходяться в чергового адміністратора.


 

Корисні посилання:

mon

osvita

insta