КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

Довідка

 про діяльність комунального вищого навчального закладу «Олександрійський педагогічний коледж імені В. О. Сухомлинського»

у 2015 – 2016 навчальному році

 

1. Поштова адреса, адреса електронної пошти, адреса Web – сайту вищого навчального закладу – проспект Будівельників, 39-А, м. Олександрія, Кіровоградська область, 28006, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ", Web – сайт: opk.org.ua.

 

2. Прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, номери контактних телефонів, дата народження:

 - директор Педколеджу - Гайдук Станіслав Микитович, викладач-методист, кандидат педагогічних наук, лауреат обласної премії             імені Василя Сухомлинського, 2003 рік, відмінник освіти України;

роб.тел.: (05235)6-88-45, дата народження: 10.08.1951р.;

- заступник директора з навчальної роботи - Ільченко Сніжана Вікторівна, аспірант кафедри педагогіки, викладач-методист; роб. тел.: (05235) 6-88-45, дата народження: 23.07.1975р.

- заступник директора з навчально-виховної роботи – Ципуринда Яніна Олександрівна, магістр, роб. тел.:(05235) 6-88-45, дата народження: 24.01.1984р.

3. Контингент студентів за формами навчання та джерелами фінансування.

 

Всього студентів (осіб)

Державного бюджету

За рахунок фізичних та юридичних осіб

Денна форма

505

505

 

Заочна форма

63

56

7

 

568

561

7

 

4.Кількість студентів – вимушених переселенців з АР Крим, Донець- кої та Луганської областей: 3.

5.Кількість студентів – учасників АТО та у яких батьки, учасники АТО, що навчаються за кошти:

- державного бюджету: 9;

- фізичних та юридичних осіб -.

6.Контингент студентів пільгових категорій – 42 особи:

- студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського    піклування - 42 особи;

- інвалідів - 9 осіб;

- з багатодітних сімей - 54 особи;

- мають посвідчення постраждалих від Чорнобильської катастрофи -3 особи;

- інші (вказати) - 2 особи (малозабезпечені).

7.Сумарні обсяги випуску та працевлаштування у 2015 році:

- всього випущено у 2015 році 132 особи;

- всього працевлаштовано (за наявності інформації) 101 особа.

8.Інформація про чисельність науково-педагогічних (педагогічних) працівників, які працюють на постійній основі: кандидатів наук- 1 особа.

9.Коротка інформація про здобутки вищого навчального закладу у 2014 – 2015 навчальному році.

Діяльність педагогічного коледжу у 2014 – 2015 навчальному році була чітко спланована та спрямована на виконання основних завдань, які визначені Конституцією України, Законами України «Про вищу освіту», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державною програмою «Освіта ХХІ століття», Національною стратегією розвитку освіти в Україні, нормативними документами Уряду України, МОН України, рішеннями та розпорядженнями Власника – Кіровоградської обласної ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації. Це забезпечило впровадження освітньої діяльності Педколеджу на рівні державних стандартів, ефективне використання та зберігання закріпленого за Педколеджем майна.

З метою розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання їх творчої праці, підвищення інтересу до якості навчання, активізації навчально-пізнавальної діяльності вони були зорієнтовані на участь у конкурсах і олімпіадах обласного та всеукраїнського рівня.

У ІІІ-му (обласному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перемогу здобула студентка 42-ї групи Трохименко Наталія. Підготувала її викладач-методист, відмінник освіти України Кучеренко Н. В. (наказ директора Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації №9 від 16 січня 2015 року).

У ІІІ (обласному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з української мови перемогу здобула студентка 44-ї групи Цебрієнко Вікторія, яку підготувала викладач української мови, голова циклової комісії викладачів гуманітарних дисциплін Кісєєва Ю. Ю. (наказ директора Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації №35 від 05 лютого 2015 року).

Цебрієнко В. зайняла ІІІ місце і в ІV (всеукраїнському) етапі цього конкурсу (наказ Міністерства освіти і науки України №439 від 16.04.2015року).

У 2015 році студентові відділення фізичного виховання Жмирьову Євгенію було присвоєне звання Майстра спорту України (посвідчення №314, наказ Української федерації натурального пауерліфтінгу №13 від 23.05.2015 року).

Між комунальним вищим навчальним закладом «Олександрійський педагогічний коледж імені В. О. Сухомлинського» та Кіровоградським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка від 16 квітня 2015 року укладено «Договір про співробітництво…»

Переукладено «Договір про співпрацю в освітній сфері діяльності» між Педколеджем і Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка.

Структурними підрозділами в КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В. О. Сухомлинського» є:

  1. 1)7 циклових комісій:

- комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання, голова комісії: Тимофєєва І. В.;

- комісія викладачів гуманітарних дисциплін, голова комісії: Кісєєва Ю. Ю.;

- комісія викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов, голова комісії: Рудак Л. Г.;

- комісія викладачів фізико-математичних дисциплін, голова комісії: Гришаніна С. В.;

- комісія викладачів природничих дисциплін, голова комісії:     Столяр Г. І.;

- комісія викладачів фізичного виховання,  голова комісії:      Ткаченко С. В.;

- комісія керівників академічних груп, голова комісії: Колеснік В. В.

  1. 2)Два відділення:

-   відділення спеціальності «Початкова освіта», завідувач відділення – Борищук Т. В.;

-   відділення спеціальності «Фізичне виховання» завідувач відділення – Вєдєнєєва Ю. В.

Перелік напрямів і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста          (І рівня акредитації): надання освітніх послуг пов’язане з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста. Підготовка фахівців здійснюється за спеціальностями:

-         спеціальність 5.01010201 «Початкова освіта» (шифр галузі 0101, найменування галузі «Педагогічна освіта»);

-         спеціальність 5.01020101 «Фізичне виховання» (шифр галузі 0102, найменування галузі «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини»).

Будівля закладу складається з одного навчального корпусу, що знаходиться за адресою: м. Олександрія, проспект Будівельників, 39-А.

У коледжі є актова зала на 220 посадкових місць.

Педколедж орендує частину приміщення гуртожитку Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу «Гімназія-ліцей-школа-мистецтв». Усі студенти коледжу, що бажають мешкати в гуртожитку, на 100% забезпечені місцями для їх проживання.

Студенти з числа вимушених переселенців з АР Крим, Донецької та Луганської областей і які тимчасово допущені до занять, проживають у своїх родичів.

Навчальний заклад має три комп’ютерні лабораторії; загальна кількість комп’ютерів – 30 штук; кількість студентів на 1 комп’ютер складає: 20 чоловік /1 комп’ютер.

Капітального ремонту потребує актова зала коледжу, спортивний зал. Зовнішнього утеплення, у тому числі й заміни вікон, потребує навчальний корпус в цілому.

Шляхи розв’язання цього питання вбачаємо в отриманні коштів із обласного бюджету, а прогнозовані терміни його розв’язання визначатимуться наявністю коштів у обласному бюджеті.

Перспектива розвитку нашого навчального закладу - його приєднання до Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.