Результати вступних випробувань

Дата: 19.07.2021

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

Предмет: математика

Група: 1

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Антипенко Валерія Василівна

130

2.            

Бобришева Анастасія Юріївна

140

3.            

Полтава Наталія Сергіївна

164

4.            

Теличко Марія Сергіївна

Не з’явилася

Дата: 19.07.2021

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

Предмет: математика

Група: 2

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.      

Трофін Наталія Петрувна

180

Дата: 19.07.2021

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

Предмет: історія України

Група: 3

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Бережна Вікторія Володимирівна

130

2.            

Білецька Єлизавета Андріївна

140

3.            

Волошина Тетяна Андріївна

140

4.            

Гаврілова Олена Володимирівна

150

5.            

Демешко Анастасія Романівна

190

6.            

Лупко Ульяна Анатоліївна

160

7.            

Михайлюк Юлія Миколаївна

160

8.            

Момонт Анна Леонідівна

130

9.            

Савенко Ангеліна Артемівна

140

10.       

Семенович Олена Євгеніївна

130

11.       

Хорунжа Дар’я Олександрівна

130

12.       

Шеломіхіна Єлизавета Юріївна

130

Дата: 19.07.2021

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

Предмет: історія України

Група: 4

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.      

Бугаєвська Юлія Віталіївна

130

2.      

Гончар Ольга Анатоліївна

140

3.      

Колісник Діана Костянтинівна

150

4.      

Трохимчук Валерія Іванівна

Не з’явилася

5.      

Утюжова Аліна Романівна

140

6.      

Шевченко Вікторія Анатоліївна

150

Дата: 17.07.2021

Спеціальність: 013 Початкова освіта

Предмет: історія України

Група: 2

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Гниляк Каріна Іванівна

140

2.            

Дано Марія Іштванівна

120

3.            

Коваленко Дар`я Олегівна

140

4.            

Костюкова Анна Олександрівна

140

5.            

Митнюк Софія Вікторівна

180

6.            

Момонт Анна Леонідівна

120

7.            

Мочалова Катерина Василівна

150

8.            

Нор Олександра Валеріївна

170

9.            

Трохимчук Валерія Іванівна

180

Дата: 17.07.2021

Спеціальність: 013 Початкова освіта

Предмет: історія України

Група: 3

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Лантух Дарія Григорівна

140

2.            

Усенко Руслана Олександрівна

140

Дата: 17.07.2021

Спеціальність: 013 Початкова освіта

Предмет: історія України

Група: 3

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Лантух Дарія Григорівна

140

2.            

Усенко Руслана Олександрівна

140

Дата: 17.07.2021

Спеціальність: 013 Початкова освіта

Предмет: математика

Група: 1

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Богошура Леоніла Костянтинівна

140

2.            

Боєвець Поліна Володимирівна

158

3.            

Вергун Володимир Сергійович

157

4.            

Ганський Олег Олегович

150

5.            

Мальований Тарас Сергійович

138

6.            

Мацепа Ольга Сергіївна

135

7.            

Никало Денис Вікторович

170

8.            

Олійник Наталія Леонідівна

150

9.            

Підваленко Валерій Олександрович

136

10.       

Пілат Станіслав Васильович

129

11.       

Проквас Валерія Ігорівна

185

12.       

Тарасенко Дар`я Романівна

150

13.       

Теличко Марія Сергіївна

160

14.       

Федоренко Анна Юріївна

175

15.       

Шепеленко Діана Олександрівна

160

Дата: 16.07.2021

Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

Предмет: українська мова

Група: 1

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Бояр Максим Володимирович

168

2.            

Буряк Іван Геннадійович

140

3.            

Ганський Олег Олегович

Не з’явився

4.            

Грищенко Антон Сергійович

161

5.            

Збарський Антон Геннадійович

124

6.            

Зіненко Ілля Олегович

124

7.            

Квак Станіслав Володимирович

157

8.            

Коваленко Віталій Романович

124

9.            

Мотренко Єгор Русланович

138

10.       

Олійник Наталія Леонідівна

Не з’явилась

11.       

Польовий Нікіта Вікторович

145

12.       

Спатар Роман Сергійович

137

13.       

Фісун Данііл Миколайович

152

Дата: 16.07.2021

Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

Предмет: українська мова

Група: 2

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Ананієва Вікторія Олегівна

171

2.            

Березовська Марина Юріївна

171

3.            

Бєлік Даніїл Дмитрович

190

4.            

Вовк Вікторія Миколаївна

181

5.            

Грицищук Роман Васильович

181

6.            

Корсун Юрій Сергійович

152

7.            

Костюк Роман Олександрович

152

8.            

Ланін Артем Єрвандович

181

9.            

Макаренко Денис Леонідович

162

10.       

Макаренко Олексій Євгенович

143

11.       

Мальований Тарас Сергійович

Не з’явився

12.       

Мартинов Богдан Анатолійович

171

13.       

Никало Денис Вікторович

134

14.       

Олійник Софія Петрівна

162

15.       

Семенова Вікторія Вадимівна

181

16.       

Шамшур Максим Олегович

124

Дата: 16.07.2021

Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

Предмет: українська мова

Група: 3

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Василиненко Сергій Сергійович

171

2.            

Підваленко Валерій Олександрович

Не з’явився

3.            

Самсоненко Вадим Ігорович

124

4.            

Сімоненко Костянтин Юрійович

171

Дата: 16.07.2021

Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

Предмет: фізична культура (творчий конкурс)

Група: 1

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Бояр Максим Володимирович

170

2.            

Буряк Іван Геннадійович

150

3.            

Ганський Олег Олегович

Не з’явився

4.            

Грищенко Антон Сергійович

160

5.            

Збарський Антон Геннадійович

160

6.            

Зіненко Ілля Олегович

140

7.            

Квак Станіслав Володимирович

190

8.            

Коваленко Віталій Романович

150

9.            

Мотренко Єгор Русланович

170

10.       

Олійник Наталія Леонідівна

Не з’явилась

11.       

Польовий Нікіта Вікторович

160

12.       

Спатар Роман Сергійович

190

13.       

Фісун Данііл Миколайович

200

Дата: 16.07.2021

Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

Предмет: фізична культура (творчий конкурс)

Група: 2

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Ананієва Вікторія Олегівна

140

2.            

Березовська Марина Юріївна

150

3.            

Бєлік Даніїл Дмитрович

180

4.            

Вовк Вікторія Миколаївна

140

5.            

Грицищук Роман Васильович

120

6.            

Корсун Юрій Сергійович

200

7.            

Костюк Роман Олександрович

180

8.            

Ланін Артем Єрвандович

180

9.            

Макаренко Денис Леонідович

130

10.       

Макаренко Олексій Євгенович

200

11.       

Мальований Тарас Сергійович

Не з’явився

12.       

Мартинов Богдан Анатолійович

160

13.       

Никало Денис Вікторович

190

14.       

Олійник Софія Петрівна

160

15.       

Семенова Вікторія Вадимівна

170

16.       

Шамшур Максим Олегович

150

Дата: 16.07.2021

Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

Предмет: фізична культура (творчий конкурс)

Група: 3

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Василиненко Сергій Сергійович

130

2.            

Підваленко Валерій Олександрович

Не з’явився

3.            

Самсоненко Вадим Ігорович

160

4.            

Сімоненко Костянтин Юрійович

160

Дата: 15.07.2021

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

Предмет: українська мова

Група: 1

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Бережна Вікторія Володимирівна

146

2.            

Білецька Єлизавета Андріївна

159

3.            

Волошина Тетяна Андріївна

147

4.            

Гаврілова Олена Володимирівна

169

5.            

Демешко Анастасія Романівна

150

6.            

Клюс Таїсія Іванівна

Не з’явилась

7.            

Лупко Ульяна Анатоліївна

167

8.            

Михайлюк Юлія Миколаївна

180

9.            

Момонт Анна Леонідівна

140

10.       

Савенко Ангеліна Артемівна

149

11.       

Семенович Олена Євгеніївна

124

12.       

Теличко Марія Сергіївна

188

13.       

Хорунжа Дар’я Олександрівна

139

14.       

Шеломіхіна Єлизавета Юріївна

124

Дата: 15.07.2021

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

Предмет: українська мова

Група: 2

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Антипенко Валерія Василівна

162

2.            

Бобришева Анастасія Юріївна

171

3.            

Войт Анастасія Євгеніївна

171

4.            

Бугаєвська Юлія Віталіївна

143

5.            

Гончар Ольга Анатоліївна

134

6.            

Колісник Діана Костянтинівна

181

7.            

Полтава Наталія Сергіївна

171

8.            

Трофін Наталія Петрувна

195

9.            

Трохимчук Валерія Іванівна

170

10.       

Утюжова Аліна Романівна

152

11.       

Шевченко Вікторія Анатоліївна

181

Дата: 14.07.2021

Спеціальність: 013 Початкова освіта

Предмет: українська мова

Група: 1

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Вергун Володимир Сергійович

168

2.            

Ганський Олег Олегович

169

3.            

Дано Марія Іштванівна

130

4.            

Коваленко Дар`я Олегівна

185

5.            

Митнюк Софія Вікторівна

185

6.            

Момонт Анна Леонідівна

132

7.            

Мочалова Катерина Василівна

185

8.            

Нор Олександра Валеріївна

187

9.            

Олійник Наталія Леонідівна

130

10.       

Пілат Станіслав Васильович

125

11.       

Тарасенко Дар`я Романівна

189

12.       

Теличко Марія Сергіївна

165

13.       

Шепеленко Діана Олександрівна

165

Дата: 14.07.2021

Спеціальність: 013 Початкова освіта

Предмет: українська мова

Група: 2

з/п

ПІБ вступника

Оцінка

1.            

Богошура Леоніла Костянтинівна

190

2.            

Боєвець Поліна Володимирівна

162

3.            

Гниляк Каріна Іванівна

200

4.            

Костюкова Анна Олександрівна

190

5.            

Лантух Дарія Григорівна

185

6.            

Мацепа Ольга Сергіївна

124

7.            

Проквас Валерія Ігорівна

181

8.            

Трохимчук Валерія Іванівна

175

9.            

Усенко Руслана Олександрівна

171

10.       

Федоренко Анна Юріївна

181

© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО