Рейтингові списки

Рейтингові списки вступників можна переглянути за посиланням:

Списки рекомендованих до зарахування

Список рекомендованих до зарахування від 05.08.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 012 Дошкільна освіта
Конкурсна пропозиція: Дошкільна освіта (на основі повної загальної середньої освіти)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Польська Катерина Юріївна 469,35 7,3 Квота - 1
2 Грицай Раїса Геннадіївна 445 7,5 Квота - 1
3 Шарова Дарина Володимирівна 418,5 7 Квота - 1
4 Шишова Марія Ярославівна 563,75 9,5  
5 Покотиленко Інна Володимирівна 516,338 7,8  
6 Кириленко Дар`я Володимирівна 503,5 7,1  
7 Тітаренко Юлія Олександрівна 498 5,4  
8 Дяжур Галина Валеріївна 477 9,5  
9 Лєскова Юлія Сергіївна 472 10,2  
10 Кожемяк Софія Олександрівна 472 10,2  
11 Розборська Олена Володимирівна 471,5 5  
12 Костенко Наталія Олександрівна 471 9  
13 Терещенко Яна Володимирівна 470 9,5  
14 Стовба Олена Григорівна 469,5 9  
15 Ловейкіна Яніна Сергіївна 469 8,6  
16 Курілова Діана Романівна 465,938 7,5  
17 Пікульченко Оксана Станіславівна 465,75 7,7  
18 Павлючок Єлизавета Юріївна 461,213 6,3  
19 Флорова Карина Анатоліївна 457,5 5  
20 Клименко Любов Василівна 451 8,1  
21 Кортак Наталія Василівна 450 6  
22 Книш Ірина Олегівна 449 8,4  
23 Дудник Анастасія Євгеніївна 447,5 6,5  
24 Близнюк Лідія Григорівна 443 9,3  
25 Махіня Крістіна Сергіївна 442 7,8  
26 Скрипник Юлія Олександрівна 431,55 6,1  
27 Брага Лариса Миколаївна 427,25 6,6  
28 Сироватка Анна Сергіївна 419 5,5  
29 Кобильченко Тетяна Василівна 417 6,7  
30 Москаль Юлія Олександрівна 410 8  
Список рекомендованих до зарахування від 05.08.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 012 Дошкільна освіта
Конкурсна пропозиція: Дошкільна освіта (на основі повної загальної середньої освіти, термін навчання: 2 роки 10 місяців)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Карталиш Анастасія Миколаївна 498,25 8,2 Квота - 1
2 Соловйова Наталія Вікторівна 469 10,9  
3 Гула Аліна Володимирівна 469 5,9  
4 Попович Тетяна Михайлівна 463 8,4  
5 Іщенко Людмила Олександрівна 452,5 8,5  
6 Вурста Єлізавета Василівна 436,25 8,5  
7 Колєснік Наталія Миколаївна 425,5 6,4  
8 Камшиленко Наталія Олександрівна 412 6,2  
Список рекомендованих до зарахування від 05.08.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 013 Початкова освіта
Конкурсна пропозиція: Початкова освіта (на основі повної загальної середньої освіти)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Бартош Ірина Олександрівна 620,25 9,9 Квота - 1
2 Вієру Гіта Георгіївна 476,5 7,9 Квота - 1
3 Сухомінська Анастасія Олександрівна 472,5 7,8 Квота - 1
4 Кононенко Мелана Юріївна 631,75 11,3  
5 Повстяна Валерія Валеріївна 630,75 10,7  
6 Колєватов Дмитро Ігорович 626 10,6  
7 Родіна Марина Євгенівна 625,8 9,6  
8 Голубенко Катерина Андріївна 619,5 10  
9 Шай Дмитро Віталійович 607,75 9,4  
10 Шандра Марія Олегівна 581 10,6  
11 Теличко Наталія Сергіївна 571,725 9,2  
12 Вітюк Вероніка Вікторівна 562 9,2  
13 Руссо Анна Михайлівна 546,525 8,3  
14 Дімітрієва Катерина Миколаївна 545,5 8,3  
15 Меланченко Вікторія Станіславівна 539,5 8,7  
16 Вітюк Яніна Вікторівна 539,25 8,8  
17 Переверзєв Борис Вячеславович 529,25 8,8  
18 Іщенко Сергій Анатолійович 523,5 8,6  
19 Курганов Богдан Валерійович 516,75 9,3  
20 Літвінчук Катерина Русланівна 506,1 9,2  
21 Нечитайло Наталія Олександрівна 506,1 7,2  
22 Поляк Дарія Олександрівна 499,25 8,3  
23 Філіпоненко Аліна Анатоліївна 489 8,9  
24 Бугайченко Михайло Сергійович 482 5,6  
25 Котляр Анастасія Романівна 481 8,6  
26 Матюшенко Дмитро Олександрович 478,8 7,6  
27 Рудьєв Олексій Павлович 478,25 6,7  
28 Трофімов Олександр Владиславович 477,5 8  
29 Кравцова Світлана Миколаївна 468,5 8,6  
30 Вієру Зіта Георгіївна 463,25 7,7  
Список рекомендованих до зарахування від 05.08.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 013 Початкова освіта
Конкурсна пропозиція: Початкова освіта (на основі повної загальної середньої освіти, термін навчання: 2 роки 10 місяців)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Франчак Максим Олександрович 466,25 7,5 Квота - 1
2 Руссо Анна Михайлівна 546,525 8,3  
3 Абдулаєв Заурбек Ярагійович 473 9,6  
4 Воронецька Єлизавета Олегівна 430,75 6,2  
5 Кучеренко Надія Миколаївна 424 7  
Список рекомендованих до зарахування від 27.07.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 012 Дошкільна освіта
Конкурсна пропозиція: Дошкільна освіта (на основі базової загальної середньої освіти)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Трофін Наталія Петрувна 534 7,9  
2 Полтава Наталія Сергіївна 522,9 8,3  
3 Гаврілова Олена Володимирівна 517,65 9,4  
4 Михайлюк Юлія Миколаївна 516,6 7,2  
5 Демешко Анастасія Романівна 513 9,3  
6 Колісник Діана Костянтинівна 510,3 7,5  
7 Лупко Ульяна Анатоліївна 507 10  
8 Шевченко Вікторія Анатоліївна 491 8  
9 Боєвець Поліна Володимирівна 474 7,4  
10 Антипенко Валерія Василівна 466,2 7,2  
11 Білецька Єлизавета Андріївна 464 8,5  
12 Бобришова Анастасія Юріївна 462 4,9  
13 Савенко Ангеліна Артемівна 455 8,6  
14 Хорунжа Дар`я Олександрівна 454,65 8,4  
15 Войт Анастасія Євгенівна 454 6,7  
16 Бережна Вікторія Володимирівна 452,55 7,5  
17 Волошина Тетяна Андріївна 447 8  
18 Утюжова Аліна Романівна 439 6,7  
19 Гончар Ольга Анатоліївна 429 7,5  
20 Шеломіхіна Єлизавета Юріївна 419 8,5  
21 Семенович Олена Євгеніївна 408 7,4  
22 Бугаєвська Юлія Віталіївна 405 5,2  
Список рекомендованих до зарахування від 27.07.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 013 Початкова освіта
Конкурсна пропозиція: Дошкільна освіта (на основі базової загальної середньої освіти)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Мочалова Катерина Василівна 512 9,7 Квота - 1
2 Ганський Олег Олегович 506,1 9,3 Квота - 1
3 Проквас Валерія Ігорівна 545 9,9  
4 Гниляк Каріна Іванівна 541,8 9,6  
5 Митнюк Софія Вікторівна 530 8,5  
6 Трохимчук Валерія Іванівна 527 9,2  
7 Шепеленко Діана Олександрівна 522,9 9,3  
8 Тарасенко Дар`я Романівна 521 10,2  
9 Теличко Марія Сергіївна 520,8 9,1  
10 Никало Денис Вікторович 519,75 6,4  
11 Нор Олександра Валеріївна 516 7,9  
12 Федоренко Анна Юріївна 515 7,9  
13 Лантух Дарія Григорівна 511 10,6  
14 Богошура Леоніла Костянтинівна 510 10  
15 Усенко Руслана Олександрівна 508,2 9,3  
16 Костюкова Анна Олександрівна 505 9,5  
17 Коваленко Дар`я Олегівна 499 9,4  
18 Вергун Володимир Сергійович 479 7,4  
19 Олійник Наталія Леонідівна 478,8 9,6  
20 Дано Марія Іштванівна 426,3 7,6  
21 Мацепа Ольга Сергіївна 418 7,9  
22 Момонт Анна Леонідівна 412 8  
23 Пілат Станіслав Васильович 412 7,8  
24 Підваленко Валерій Олександрович 411 7,1  
25 Мальований Тарас Сергійович 403 6,1  
Список рекомендованих до зарахування від 27.07.2021
Форма навчання: денна
Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт
Конкурсна пропозиція: Фізичне виховання (на основі базової загальної середньої освіти)
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування
1 Ананієва Вікторія Олегівна 461 7 Квота - 1
2 Бєлік Даніїл Дмитрович 532 8,2  
3 Семенова Вікторія Вадимівна 525 9,4  
4 Мартинов Богдан Анатолійович 518,7 8,3  
5 Бояр Максим Володимирович 515 9,7  
6 Ланін Артем Єрвандович 512 7,1  
7 Фісун Данііл Миколайович 511 7,9  
8 Сімоненко Костянтин Юрійович 508,2 7,3  
9 Квак Станіслав Володимирович 507 8  
10 Грищенко Антон Сергійович 504 7,9  
11 Корсун Юрій Сергійович 501 6,9  
12 Макаренко Олексій Євгенович 499 7,6  
13 Костюк Роман Олександрович 494,55 5,9  
14 Вовк Вікторія Миколаївна 484 8,3  
15 Польовий Нікіта Вікторович 480,9 7,3  
16 Березовська Марина Юріївна 472 7,1  
17 Олійник Софія Петрівна 472 7  
18 Спатар Роман Сергійович 469 6,2  
19 Буряк Іван Геннадійович 449 7,9  
20 Василиненко Сергій Сергійович 440 5,9  
21 Мотренко Єгор Русланович 440 5,2  
22 Рябоконь Євгеній Вікторович 439 3,6  
23 Грицищук Роман Васильович 437 5,6  
24 Шамшур Максим Олегович 431 7,7  
25 Макаренко Денис Леонідович 431 5,9  
26 Коваленко Віталій Романович 427 7,3  
27 Самсоненко Вадим Ігорович 424 6  
28 Зіненко Ілля Олегович 422 7,8  
29 Збарський Антон Геннадійович 420 5,6  
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО