КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Шкільне відділення

 

Список

 на призначення стипендії   студентам

 спеціальності “ Початкова освіта” 

І курсу 10 групи  у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

з\п

прізвище, ім’я, по батькові

рейтинг

(в балах)

1.

Лаврик Аліна Олександрівна

9,20

2.

Чепіль Олександра Олегівна

9,08

3.

Тютенко Наталія Юріївна

9,00

4.

Руда Анна Миколаївна

8,95

5.

Лехман Аріна Володимирівна

8,85

6.

Козинець Богдан Сергійович

8,67

7.

Куцаєва Дар’я Андріївна

8,53

8.

Маєтна Олександра Андріївна

8,52

9.

Олексієнко Альона Юріївна

8,40

10.

Олтян Ірина Сергіївна

8,20

11.

Резніченко Дарія Романівна

7,95

12.

Гаркуша Анна Сергіївна

7,92

13.

Бондаренко Катерина Віталіївна

7,64

14.

Ликова Марія Сергіївна

7,58

15.

Пустовойченко Яніна Олександрівна

7,52

16.

Коваль Юлія Василівна

7,45

17.

Іващенко Аліса Євгенівна

7,43

18.

Розсоха Інна Валеріївна

7,40

19.

Соловйова Євгенія Олегівна

7,40

20.

Щербина Валерія Ігорівна

7,33

21.

Гончаренко Юлія Віталіївна

7,12

22.

Константинова Лейла Вадимівна

7,07

23.

Тарасенко Маріанна Олегівна

6,93

24.

Чернявська Олександра Володимирівна

6,93

25.

Лукашова Ірина Олегівна

6,47

26.

Рибкіна Марина Олександрівна

6,40

27.

Крецу Діана Василівна

6,27

28.

Шевченко Анастасія Антонівна

6,14

29.

Панченко Тетяна Віталіївна

5,80

30.

Івасів Аліна Василівна

5,40

 

Список

 на призначення стипендії   студентам

 спеціальності “ Початкова освіта” 

ІІ курсу 20-ї групи  у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

 

з\п

прізвище, ім’я, по батькові

рейтинг

(в балах)

1

Гладир Ольга Олексіївна

4,78

2

Скляр Софія Олегівна

4,77

3

Томіленко Юлія Олексіївна

4,70

4

Лебеденко Яна Володимирівна

4,65

5

Орлик Тетяна Юріївна

4,65

6

Позур Марія Леонідівна

4,55

7

Тарковська Євгенія Олексіївна

4,55

8

Царенко Ірина Миколаївна

4,52

9

Шевченко Ірина Юріївна

4,50

10

Туркіневич Ілона Сергіївна

4,45

11

Приймак Юлія Валеріївна

4,38

12

Бутенко Тетяна Анатоліївна

4,36

13

Доброван Ірина Василівна

4,32

14

Балдьонок Олександра Вікторівна

4,01

15

Бабак Аріна Олексіївна

4,00

16

Захарченко Владислава Володимирівна

3,95

17

Морозова Єлизавета Володимирівна

3,90

18

Караман Катерина Сергіївна

3,86

19

Ільницький Юрій Олександрович

3,85

20

Кубинець Сергій Володимирович

3,82

21

Голтвян Анастасія Володимирівна

3,81

22

Погорецька Ірина Вікторівна

3,81

23

Великий Олександр Миколайович

3,80

24

Мартинюк Діана Олександрівна

3,79

25

Узлова Вікторія Олександрівна

3,79

26

Брайко Марина Олександрівна

3,76

27

Діхтяр Жанна Павлівна

3,76

28

Рімашевська Юлія Сергіївна

3,59

29

Козлова Анастасія Романівна

3,50

30

Безручко Марія Василівна

3,36

 

 Список

 на призначення стипендії   студентам

 спеціальності “ Початкова освіта” 

ІІІ курсу 31,32 групи  у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

з\п

прізвище, ім’я, по батькові

рейтинг

(в балах)

1.

Кравченко Дарія Вікторівна

5,36

2.

Морозова Аліна Олександрівна

5,28

3.

Ліннік Юлія Іванівна

5,24

4.

  Погосян Ірина Сергіївна

5,23

5.

Пересунько Вікторія Сергіївна

5,20

6.

Шевченко Яна Володимирівна

5,08

7.

Олійник Альона Андріївна

5,07

8.

Москаленко Тетяна Едуардівна

5,03

9.

Самофалова Анна Олександрівна

4,93

10.

Хаджинова Ярослава Сергіївна

4,91

11.

Шалига Вікторія Іванівна

4,89

12.

Есіч Ангеліна Геннадіївна

4,88

13.

Старостенко Крістіна Сергіївна

4,87

14.

Миронюк Галина Анатоліївна

4,87

15.

Боркан Наталія Миколаївна

4,86

16.

Гаркуша Анастасія Григорівна

4,86

17.

Андрієнко Аліна Ігорівна

4,85

18.

Магда Маргарита Сергіївна

4,85

19.

Наумчук Ольга Романівна

4,84

20.

Запорожець Ольга Юріївна

4,82

21.

Козова Анастасія Василівна

4,77

22.

Самодрига Світлана Олександрівна

4,77

23.

Драгун Каріна Миколаївна

4,76

24.

Рогожкіна Марина Олегівна

4,61

25.

Кочерга Крістіна Олександрівна

4,50

26.

Камінська Олена Юріївна

4,47

27.

Білоконенко Ірина Сергіївна

4,46

28.

Чорна Марина Миколаївна

4,42

29.

Галіцька Ілона Анатоліївна

4,33

30.

Переведенцева Анна Юріївна

4,28

31.

Онученко Неля Олександрівна

4,28

32.

Савенко Тетяна Олександрівна

4,27

33.

Назарова Анастасія Володимирівна

4,22

34.

Кузьменко Руслана Віталіївна

4,18

35.

Куцик Вікторія Сергіївна

4,17

36.

Вихрист Тетяна Олександрівна

4,16

37.

Копосова Катерина Олександрівна

4,16

38.

Крицька Софія Анатоліївна

4,14

39.

Сверлович Микола Іванович

4,10

40.

Поліщук Інна Сергіївна

4,06

41.

Тарасова Аліна Віталіївна

4,05

42.

Ковачевич Анастасія Віталіївна

4,04

43.

Герасименко Валерія Русланівна

4,03

44.

Правдікова Мар’яна Петрівна

4,00

45.

Бовт Яніна Миколаївна

3,94

46.

Майхровська Ірина Дмитрівна

3,92

47.

Гонтаренко Юлія Ігорівна

3,88

48.

Калугарь Юрій Олександрович

3,83

49.

Бургаз Олег Олександрович

3,80

50.

Цимбал Наталія Олександрівна

3,78

51.

Волинець Вікторія Володимирівна

3,72

52.

Маринич Тетяна Анатоліївна

3,61

53.

Кочергін Богдан Вікторович

3,54

54.

Червоний Андрій Олегович

3,50

55.

Федькевич Марія Олексіївна

3,25

 

 

Список

 на призначення стипендії   студентам

 спеціальності “ Початкова освіта” 

ІІ курсу 201 групи  у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

з\п

прізвище, ім’я, по батькові

рейтинг

(в балах)

1

Повх Микола Іванович

4,99

2

Кохно Яна Леонідівна

4,82

3

Антоловці Руслана Русланівна

4,76

4

Стрийська Марина Василівна

4,65

5

Хлівна Богдана Владиславівна

4,65

6

Антоненко Оксана Анатоліївна

4,64

7

Лук’яненко Дар’я Олександрівна

4,59

8

Дишук Юлія Ярославівна

4,51

9

Чумаченко Лілія Василівна

4,41

10

Гончаренко Дарина Олександрівна

4,35

11

Козенко Вікторія Володимирівна

4,35

12

Багдагюлян Євгенія Миколаївна

4,34

13

Плахотна Ірина Володимирівна

4,34

14

Лагно Марина Олегівна

4,12

15

Процик Ірина Борисівна

4,10

16

Бутко Яна Едуардівна

4,06

17

Ракуленко Ніна Володимирівна

4,06

18

Шокал Тетяна Олександрівна

4,06

19

Якимович Тетяна Костянтинівна

3,94

20

Чобанян Анна Едіківна

3,82

21

Шуліка Каріна Миколаївна

3,82

22

Нагайченко Наталія Володимирівна

3,65

23

Усенко Анастасія Станіславівна

3,65

24

Бабіч Валентин Юрійович

3,63

25

Артеменко Ярослав Олександрович

3,47

 

 

 

Список

 на призначення стипендії   студентам

 спеціальності “ Початкова освіта” 

ІV курсу 41-42 груп  у ІІ семестрі 2017-2018 н.р.

з\п

прізвище, ім’я, по батькові

рейтинг

(в балах)

1.

Коханська Антоніна Анатоліївна

5,52

2.

Олійник Анна Іванівна

5,35

3.

Садовнича Анастасія Русланівна

5,30

4.

Гнатенко Анна Володимирівна

5,25

5.

Кріпак Анастасія В’ячеславівна

5,24

6.

Музика Ірина Сергіївна

5,20

7.

Андрійчук Алла Анатоліївна

5,19

8.

Стасюк Крістіна Павлівна

5,19

9.

Федіна Марина Дмитрівна

5,16

10.

Берун Інна Василівна

5,09

11.

Кодак Руслана Русланівна

5,09

12.

Савіна Анастасія Володимирівна

5,09

13.

Вороніна Валентина Геннадіївна

5,04

14.

Рудик Світлана Володимирівна

5,04

15.

Риженко Діана Вікторівна

4,98

16.

Кіпарісова Марина Ігорівна

4,94

17.

Сілівестрова Дарія Олексіївна

4,93

18.

Капелюха Анна Сергіївна

4,93

19.

Кубіцька Тетяна Ігорівна

4,93

20.

Іванова Катерина Єлизарівна

4,91

21.

Кіщенко Богдана Сергіївна

4,87

22.

Непрозвана Ольга Олександрівна

4,87

23.

Молчан Вікторія Анатоліївна

4,86

24.

Деревякина Карина Олександрівна

4,86

25.

Пільчик Валерія Дмитрівна

4,82

26.

Красношлик Діана Олександрівна

4,76

27.

Синьопуп Марія Олегівна

4,76

28.

Індієнко Катерина Валентинівна

4,62

29.

Селезень Ольга Анатоліївна

4,59

30.

Єніна Дар’я Олегівна

4,58

31.

Щербина Ксенія Ігорівна

4,52

32.

Тарковська Вікторія Олексіївна

4,49

33.

Павліщева Валерія Сергіївна

4,45

34.

Кучма Анжела Сергіївна

4,40

35.

Калінчук Дар’я Олександрівна

4,35

36.

Зарецька  Таміла Сергіївна

4,32

37.

Васильєва Тетяна Сергіївна

4,27

38.

Негру Тетяна Віталіївна

4,25

39.

Сергеєва Дар’я Валентинівна

4,25

40.

Крячко Юлія Олексіївна

4,24

41.

Шемелинець Марія Федорівна

4,19

42.

Чіпівська Валерія Олександрівна

4,13

43.

Кравченко Марина Олегівна

4,06

44.

Дядечко Сніжана Юріївна

4,00

45.

Лупета Вікторія Олександрівна

3,63

46.

Кузьменко Анастасія Василівна

3,59

47.

Голубєва Анна Ігорівна

3,59

48.

Діброва Лідія Олександрівна

3,50

49.

Устаєва Тетяна Миколаївна

3,46

50.

Бабоша Анна Станіславівна

3,44

51.

Яковенко Владислава Олександрівна

3,27

52.

Кравцова Олена Валеріївна

3,25

53.

Коваленко Юлія Костянтинівна

3,25

54.

Авраменко Марія Іванівна

3,19

55.

Бурда Крістіна Борисівна

3,13

56.

Олійник Віталій Леонідович

3,06

Методичні рекомендації викладачів фізичного виховання

Детальніше...

Методичні рекомендації викладачів фізико-математичних дисциплін

Детальніше...

Методичні рекомендації викладачів соціально-економічних дисциплін та іноземних мов

Детальніше...

 

Методичні рекомендації викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання

Детальніше...

Методичні рекомендації викладачів природничіх дисциплін

Детальніше...

 

Методичні рекомендації викладачів гуманітарних дисциплін

Детальніше...

Оголошення:

.44