КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 rating

akademichna Список на призначення стипендії
      студентам спеціальності
        “ Початкова освіта”

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ

11, 12 -ї ГРУП

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Протівцева Вікторія Володимирівна

9,87

9,87

2

Коваленко Анна Іванівна

9,73

9,73

3

Куркула Катерина Яківна

9,67

9,67

4

Лисенко Каріна Дмитрівна

9,33

9,38

5

Грицюк Анна Анатоліївна

9,21

9,26

6

Соскіда Маргарита Юріївна

8,93

9,21

7

Сустрєтова Наталя Сергіївна

8,93

9,03

8

Пирожок Каріна Олександрівна

8,87

8,97

9

Загороднюк Віталіна Віталіївна

8,53

8,93

10

Василенко Олексій Олексійович

8,73

8,73

11

Кравченко Віктор Юрійович

8,33

8,48

12

Олійник Дарина Миколаївна

8,29

8,47

13

Гапєєва Софія Андріївна

8,14

8,34

14

Михайленко Ірина Сергіївна

8,33

8,33

15

Крючкова Тая Геннадіївна

8,07

8,27

16

Швец Олександра Андріївна

8,07

8,27

17

Семенова Владислава Вадимівна

8,00

8,15

18

Бабенко Дар`я Русланівна

8,14

8,14

19

Верпека Валерія Василівна

8,13

8,13

20

Колтунова Валентина Михайлівна

8,00

8,10

21

Бурішинець Влада Анатоліївна

8,07

8,07

22

Грицаєва Єлизавета Сергіївна

8,00

8,00

23

Русанова Дар`я Олександрівна

7,93

7,93

24

Касакова Марія Олександрівна

7,57

7,57

25

Щербина Марія Олегівна

7,47

7,52

26

Бондар Ілона Володимирівна

7,07

7,47

27

Крайняк Вікторія Іванівна

7,40

7,40

28

Ющенко Софія Анатоліївна

7,40

7,40

29

Ткаченко Тетяна Леонідівна

7,00

7,03

30

Костюченко Анастасія Андріївна

7,00

7,00

31

Кравченко Світлана Олександрівна

6,60

6,70

32

Кобзарь Єлизавета Романівна

6,53

6,58

34

Меркотан Єлизавета Андріївна

6,47

6,52

35

Сінокосова Софія Олександрівна

6,27

6,32

33

Демерчян Ульяна Станіславівна

6,14

6,14

36

Крячко Діана Олегівна

6,13

6,13

37

Альошічкіна Анна Олександрівна

5,80

5,80

38

Василинюк Олена Анатоліївна

5,80

5,80

39

Глезь Анна Юріївна

5,79

5,79

40

Вознюк Анна Віталіївна

5,13

5,13

41

Плетенко Рустам Артурович

4,40

4,40

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ

21,22-ї ГРУП

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Волошаненко Юлія Сергіївна

4,85

4,90

2

Пономаренко Марія Олександрівна

4,40

4,85

3

Терещенко Олександра Максимівна

4,50

4,80

4

Юшко Єлизавета Сергіївна

4,70

4,80

5

Бондаренко Вікторія Олександрівна

4,44

4,79

6

Крутоус Дар’я Олексіївна

4,44

4,77

7

Латанюк Сніжана Юріївна

4,64

4,74

8

Михайлова Катерина Володимирівна

4,55

4,68

9

Бабенко Анастасія Іванівна

4,39

4,64

10

Пащенко Ельвіра Олександрівна

4,63

4,63

11

Ратенко Анна Володимирівна

4,37

4,62

12

Суржко Ірина Віталіївна

4,26

4,61

13

Кумпан Віолетта Сергіївна

4,55

4,58

14

 Півкопа Єлизавета Миколаївна

4,45

4,55

15

Ратенко Діана Олександрівна

4,55

4,55

16

Кісельов Євгеній Олександрович

4,50

4,55

17

Красільнікова Наталя Сергіївна

4,25

4,50

18

Чумак Ірина Михайлівна

4,45

4,50

19

Тереняк Лілія Іванівна

4,42

4,50

20

Шевченко Максим Іванович

4,40

4,45

21

Зайцева Марина Євгеніївна

4,36

4,41

22

Орловська Каріна Вікторівна

4,28

4,33

23

Корнієнко Анастасія Андріївна

4,26

4,31

24

Шаповалова Марина Олексіївна

4,16

4,31

25

Бучік- Шевченко Віолетта Михайлівна

4,30

4,30

26

Байдюк Анастасія Андріївна

4,28

4,28

27

Дьолог Ірина Василівна

4,16

4,26

28

Шакулова Вікторія Валеріївна

4,17

4,25

29

Деревянко Яна Віталіївна

4,20

4,20

30

Кириченко Анастасія Анатоліївна

4,18

4,18

31

Підгорна Дарина Вікторівна

4,17

4,17

32

Ільченко Софія Анатоліївна

4,05

4,15

33

Якубовська Діана Ігорівна

4,05

4,15

34

Савенко Андрій Артемович

4,11

4,11

35

Дрьомова Ірина Віталіївна

4,11

4,11

36

Семеняченко Діана Сергіївна

4,10

4,10

37

Сосновська Евеліна Андріївна

4,10

4,10

38

Бородай Віталій Олегович

3,89

4,02

39

Залізняк Юлія Сергіївна

3,91

4,01

40

Коркач Анастасія Миколаївна

4,00

4,00

41

Борса Віалета Володимирівна

4,00

4,00

42

Матюша Світлана Віталіївна

4,00

4,00

43

Тільна Наталія Григорівна

3,89

3,94

44

Вакуленко Ірина Вікторівна

3,91

3,91

45

Мороз Маргарита Віталіївна

3,89

3,89

46

Святкевич Лілія Сергіївна

3,89

3,89

47

Додатко Ян Олександрович

3,72

3,80

48

Покотило Дар’я Михайлівна

3,74

3,74

49

Снагощенко Ірина Сергіївна

3,67

3,72

50

Постова Єлизавета Романівна

3,61

3,61

51

Бондарева Ірина Дмитрівна

3,56

3,56

52

Алєксєєва Валерія Олександрівна

3,47

3,47

53

Івлєва Олександра Андріївна

3,44

3,44

54

Петренко Олег Олегович

3,33

3,38

55

Полоз Анна Ігорівна

3,21

3,21

56

Клименчук Любов Олександрівна

3,20

3,20

57

Ніколенко Карина Сергіївна

3,17

3,17

58

Ігоніна Оксана Олександрівна

3,16

3,16

59

Єременко  Іван Миколайович

3,06

3,06

60

Кравцов Дмитро Володимирович

3,00

3,00

 

 

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ

ГРУПИ 30

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Лаврик Аліна Олександрівна

5,00

5,15

2

Руда Анна Миколаївна

4,71

5,01

3

Тютенко Наталія Юріївна

4,82

4,82

4

Козинець Богдан Сергійович

4,71

4,76

5

Маєтна Олександра Андріївна

4,76

4,76

6

Соловйова  Євгенія Олегівна

4,71

4,71

7

Лехман Аріна Володимирівна

4,65

4,68

8

Куцаєва Дар’я Андріївна

4,47

4,47

9

Щербина Валерія Ігорівна 

4,35

4,43

10

Бондаренко Катерина  Віталіївна

4,19

4,24

11

Степаненко Катерина Віталіївна

4,20

4,20

12

Ликова Марія Сергіївна

4,12

4,15

13

Гошівська Діана Сергіївна

4,12

4,12

14

Олексієнко Альона Юріївна

4,06

4,06

15

Коваль Юлія Василівна

3,94

3,99

16

Гончаренко Юлія Віталіївна

3,88

3,93

17

Олтян Ірина Сергіївна

3,88

3,88

18

Резніченко Дарія Романівна

3,88

3,88

19

Степушенко Марія Сергіївна

3,88

3,88

20

Гаркуша Анна Сергіївна

3,65

3,65

21

Тарасенко Маріанна Олегівна

3,65

3,65

22

Крецу Діана Валеріївна

3,53

3,53

23

Лукашова Ірина Олегівна

3,53

3,53

24

Шевченко Анастасія Антонівна

3,50

3,50

25

Розсоха  Інна Валеріївна

3,44

3,44

26

Панченко Тетяна Віталіївна

3,31

3,31

27

Рибкіна Марина Олександрівна

3,29

3,29

28

Степанова Єлизавета Олегівна

3,06

3,06

 


Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Терещенко Олександра Максимівна

9,43

9,43

2

Крутоус Дар’я Олексіївна

9,14

9,14

3

Корнієнко Анастасія Андріївна

9,00

9,00

4

Тереняк Лілія Іванівна

8,93

8,93

5

Байдюк Анастасія Андріївна

8,79

8,79

6

Шаповалова Марина Олексіївна

8,79

8,79

7

Кумпан Віолетта Сергіївна

8,71

8,71

8

Якубовська Діана Ігорівна

8,57

8,57

9

Пащенко Ельвіра Олександрівна

8,57

8,57

10

Мороз Маргарита Віталіївна

8,36

8,36

11

Бабенко Анастасія Іванівна

8,36

8,36

12

Шакулова Вікторія Валеріївна

8,23

8,23

13

Михайлова Катерина Володимирівна

8,21

8,21

14

Півкопа Єлизавета Миколаївна

8,21

8,21

15

Красільнікова Наталя Сергіївна

8,21

8,21

16

Бондаренко Вікторія Олександрівна

8,00

8,00

17

Дьолог Ірина Василівна

7,93

7,93

18

Дрьомова Ірина Віталіївна

7,86

7,86

19

Бородай Віталій Олегович

7,71

7,71

20

Пономаренко Марія Олександрівна

7,71

7,71

21

Орловська Каріна Вікторівна

7,71

7,71

22

Суржко Ірина Віталіївна

7,50

7,50

23

Ратенко Анна Володимирівна

7,64

7,64

24

Семеняченко Діана Сергіївна

7,36

7,36

25

Бондарева Ірина Дмитрівна

7,50

7,50

26

Святкевич Лілія Сергіївна

7,36

7,36

27

Підгорна Дарина Вікторівна

7,36

7,36

28

Коркач Анастасія Миколаївна

7,29

7,29

29

Ільченко Софія Анатоліївна

7,14

7,14

30

Зарубіна Тетяна Андріївна

7,21

7,21

31

Постова Єлизавета Романівна

7,21

7,21

32

Савенко Андрій Артемович

7,00

7,00

33

Снагощенко Ірина Сергіївна

6,86

6,86

34

Покотило Дар’я Михайлівна

6,79

6,79

35

Додатко Ян Олександрович

6,64

6,64

36

Алєксєєва Валерія Олександрівна

6,57

6,57

37

Івлєва Олександра Андріївна

6,57

6,57

38

Кравцов Дмитро Володимирович

6,50

6,50

39

Тільна Наталія Григорівна

6,21

6,21

40

Петренко Олег Олегович

5,86

5,86

41

Ніколенко Карина Сергіївна

5,79

5,79

42

Єременко  Іван Миколайович

5,21

5,21

43

Левченко Аміна Олександрівна

5,29

5,29

45

Ігоніна Оксана Олександрівна

4,50

4,50

44

Полоз Анна Ігорівна

4,50

4,50

46

Матяш Ольга Віталіївна

4,46

4,46

Оголошення:

До уваги вступників!

 Розпочато прийом заяв від вступників  на основі ПЗСО. 

Для подачі електронної заяви можна

скористатися інструкцією.

Зверніть увагу!

При подачі заяви у полі "Освітній ступінь (ОКР)" потрібно обрати "Фаховий молодший бакалавр".

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta