Рейтинг студентів спеціальності 013 Початкова освіта

   - призначено академічну стипендію
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 111 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Повстяна Валерія Валеріївна 5,00   0,05   0,4 5,45
2 Кононенко Мелана Юріївна 5,00   0,1   0,1 5,20
3 Колєватов Дмитро Ігорович 4,87       0,05 4,92
4 Вітюк Вероніка Вікторівна 4,73       0,05 4,78
5 Вітюк Яніна Вікторівна 4,73       0,05 4,78
6 Шандра Марія Олегівна 4,73         4,73
7 Голубенко Катерина Андріївна 4,60   0,025   0,05 4,68
8 Родіна Марина Євгенівна 4,60       0,05 4,65
9 Шай Дмитро Віталійович 4,53       0,1 4,63
10 Бартош Ірина Олександрівна 4,60         4,60
11 Меланченко Вікторія Станіславівна 4,36       0,05 4,41
12 Котляр Анастасія Романівна 4,40         4,40
13 Вієру Гіта Георгіївна 4,33       0,05 4,38
14 Кравцова Світлана Миколаївна 4,33       0,05 4,38
15 Літвінчук Катерина Русланівна 4,27       0,1 4,37
16 Вієру Зіта Георгіївна 4,33         4,33
17 Сухомінська Анастасія Олександрівна 4,29         4,29
18 Філіпоненко Аліна Анатоліївна 4,27         4,27
19 Трофімов Олександр Владиславович 4,20       0,05 4,25
20 Теличко Наталія Сергіївна 4,07         4,07
21 Матюшенко Дмитро Олександрович 3,93       0,05 3,98
22 Курганов Богдан Валерійович 3,93   0,025     3,96
23 Поляк Дарія Олександрівна 3,93         3,93
24 Нечитайло Наталія Олександрівна 3,80       0,05 3,85
25 Курикерь Діана Валеріївна 3,67         3,67
26 Дімітрієва Катерина Миколаївна 3,33         3,33
27 Бобурка Надія Іванівна 3,13         3,13
28 Бугайченко Михайло Сергійович 3,00         3,00
29 Іщенко Сергій Анатолійович 3,00         3,00
30 Мосузенко Олександра Сергіївна 3,00         3,00
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 21 (на основі ПЗСО) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Кучеренко Надія Миколаївна 3,56         3,56
2 Воронецька Єлизавета Олегівна 3,33         3,33
3 Франчак Максим Олександрович 3,33         3,33
4 Абдулаєв Заурбек Ярагійович 3,11         3,11
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 21 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Гаркуша Вікторія Яківна  10,32 0,2 0,025     10,55
2 Калюжна Вероніка Олександрівна  9,89   0,3   0,35 10,54
3 Низола Марія Олександрівна  9,79         9,79
4 Невмержицька Наталія Олександрівна  9,32   0,1   0,35 9,77
5 Ловіцька Діана Сергіївна  9,53         9,53
6 Бедрик Анастасія Сергіївна  9,47         9,47
7 Нюренберг Станіслав Олександрович  9,47         9,47
8 Штурко Альбіна Артурівна  9,26   0,025     9,29
9 Педан Анна Павлівна  8,79         8,79
10 Приходько Світлана Сергіївна  8,63         8,63
11 Курчанова Валерія Дмитрівна  8,37         8,37
12 Нагорняк Нікіта Сергійович  7,95   0,025     7,98
13 Дяченко Кароліна Вікторівна  7,95         7,95
14 Орлик Анна Валеріївна  7,95         7,95
15 Сурмай Анастасія Юріївна  7,95         7,95
16 Бутова Олександра Леонідівна  7,89         7,89
17 Компанієць Аліна Олександрівна  7,89         7,89
18 Могила Дар`я Олегівна  7,53         7,53
19 Бараннік Аліса Сергіївна  6,89         6,89
20 Шевченко Олександр Дмитрович  6,79         6,79
21 Литвиненко Вікторія Олегівна  6,37         6,37
22 Кравцова Валентина Сергіївна  6,33         6,33
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 11 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Мочалова Катерина Василівна  10,07       0,05 10,12
2 Проквас Валерія Ігорівна  10,00 0,1       10,10
3 Богошура Леоніла Костянтинівна  9,79 0,1 0,05   0,1 10,04
4 Лантух Дарія Григорівна  9,77         9,77
5 Тарасенко Дар`я Романівна  9,62 0,05     0,05 9,72
6 Нор Олександра Валеріївна  9,21   0,025   0,1 9,34
7 Костюкова Анна Олександрівна  9,14   0,025   0,05 9,22
8 Коваленко Дар`я Олегівна  9,21         9,21
9 Федоренко Анна Юріївна  8,71   0,1     8,81
10 Олійник Наталія Леонідівна  8,50       0,05 8,55
11 Шепеленко Діана Олександрівна  8,29       0,1 8,39
12 Трохимчук Валерія Іванівна  8,14         8,14
13 Гниляк Каріна Іванівна  7,79         7,79
14 Момонт Анна Леонідівна  7,71         7,71
15 Митнюк Софія Вікторівна  7,29       0,15 7,44
16 Теличко Марія Сергіївна  7,36         7,36
17 Усенко Руслана Олександрівна  7,36         7,36
18 Мацепа Ольга Сергіївна  6,79         6,79
19 Никало Денис Вікторович  6,71         6,71
20 Ганський Олег Олегович  6,64         6,64
21 Пілат Станіслав Васильович  6,64         6,64
22 Дано Марія Іштванівна  6,43         6,43
23 Підваленко Валерій Олександрович  5,86         5,86
24 Вергун Володимир Сергійович  5,71         5,71
25 Мальований Тарас Сергійович  5,29         5,29
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ ГРУП 31, 32 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Загороднюк Віталіна Віталіївна 4,88 0,05 0,15   0,1 5,18
2 Коваленко Анна Іванівна 5,00 0,05     0,05 5,10
3 Грицюк Анна Анатоліївна 4,79 0,05     0,1 4,94
4 Пирожок Каріна Олександрівна 4,81   0,1     4,91
5 Швец Олександра Андріївна 4,81       0,05 4,86
6 Лисенко Каріна Дмитрівна 4,80       0,05 4,85
7 Куркула Катерина Яківна 4,80   0,025     4,83
8 Соскіда Маргарита Юріївна 4,73       0,05 4,78
9 Верпека Валерія Василівна 4,69       0,05 4,74
10 Бабенко Дар`я Русланівна 4,64       0,1 4,74
11 Крючкова Тая Геннадіївна 4,56   0,05   0,1 4,71
12 Михайленко Ірина Сергіївна 4,67         4,67
13 Протівцева Вікторія Володимирівна 4,60   0,025     4,63
14 Гапєєва Софія Андріївна 4,44   0,1   0,05 4,59
15 Ющенко Софія Анатоліївна 4,47   0,025   0,05 4,55
16 Колтунова Валентина Михайлівна 4,53         4,53
17 Грицаєва Єлизавета Сергіївна 4,50   0,025     4,53
18 Семенова Владислава Вадимівна 4,44   0,025   0,05 4,52
19 Василенко Олексій Олексійович 4,47         4,47
20 Олійник Дарина Миколаївна 4,33   0,025   0,05 4,41
21 Крячко Діана Олегівна 4,07       0,25 4,32
22 Русанова Дар`я Олександрівна 4,20         4,20
23 Меркотан Єлизавета Андріївна 4,06       0,05 4,11
24 Бондар Ілона Володимирівна 4,00       0,1 4,10
25 Щербина Марія Олегівна 4,06         4,06
26 Сінокосова Софія Олександрівна 4,00         4,00
27 Крайняк Вікторія Іванівна 3,88         3,88
28 Бурішинець Влада Анатоліївна 3,87         3,87
29 Василинюк Олена Анатоліївна 3,79         3,79
30 Касакова Марія Олександрівна 3,71       0,05 3,76
31 Кобзарь Єлизавета Романівна 3,69         3,69
32 Костюченко Анастасія Андріївна 3,64         3,64
33 Ткаченко Тетяна Леонідівна 3,63         3,63
34 Кравченко Світлана Олександрівна 3,60         3,60
35 Альошічкіна Анна Олександрівна 3,53         3,53
36 Харланова Наталя Сергіївна 3,44         3,44
37 Гущін Андрій Андрійович 3,14         3,14
38 Вознюк Анна Віталіївна 3,13         3,13
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ ГРУПИ 41, 42 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ 
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Суржко Ірина Віталіївна 4,88 0,2 0,2   0,2 5,38
2 Сверлович Марія Олександрівна  4,73   0,15   0,3 5,18
3 Шаповалова Марина Олексіївна 4,88 0,2 0,1     5,18
4 Волошаненко Юлія Сергіївна 4,87 0,2     0,05 5,12
5 Крутоус Дар’я Олексіївна 4,71   0,1   0,3 5,11
6 Бабенко Анастасія Іванівна 4,71   0,075   0,3 5,09
7 Красільнікова Наталя Сергіївна 4,80 0,25       5,05
8 Півкопа Єлизавета Миколаївна 4,73   0,05   0,25 5,03
9 Пащенко Ельвіра Олександрівна 5,00   0,025     5,03
10 Тереняк Лілія Іванівна  4,94   0,025     4,97
11 Терещенко Олександра Максимівна  4,86 0,05       4,91
12 Михайлова Катерина Володимирівна 4,81   0,05   0,05 4,91
13 Кумпан Віолетта Сергіївна 4,88   0,025     4,91
14 Кучеренко Вікторія Олександрівна 4,80   0,05   0,05 4,90
15 Байдюк Анастасія Андріївна 4,87         4,87
16 Гурова Сніжана Юріївна 4,71         4,71
17 Ільченко Софія Анатоліївна  4,56   0,1   0,05 4,71
18 Кісельов Євгеній Олександрович 4,60         4,60
19 Ратенко Анна Володимирівна  4,56         4,56
20 Кириченко Анастасія Анатоліївна  4,50         4,50
21 Довгопол Аліна Олександрівна 4,43         4,43
22 Якубовська Діана Ігорівна  4,38   0,05     4,43
23 Мороз Маргарита Віталіївна 4,36       0,05 4,41
24 Дрьомова Ірина Віталіївна 4,38   0,025     4,41
25 Деревянко Яна Віталіївна 4,40         4,40
26 Зайцева Марина Євгенівна 4,21       0,05 4,26
27 Святкевич Лілія Сергіївна  4,25         4,25
28 Підгорна Дарина Вікторівна 4,20         4,20
29 Семеняченко Діана Сергіївна  4,20         4,20
30 Корнієнко Анастасія Андріївна 4,19         4,19
31 Орловська Каріна Вікторівна 4,14   0,05     4,19
32 Тільна Наталія Григорівна  4,13         4,13
33 Бучік- Шевченко Віолетта Михайлівна 4,07         4,07
34 Снагощенко Ірина Сергіївна  4,00         4,00
35 Шакулова Вікторія Валеріївна 4,00         4,00
36 Покотило Дар’я Михайлівна 3,94         3,94
37 Савенко Андрій Артемович  3,93         3,93
38 Дьолог Ірина Василівна 3,88         3,88
39 Петренко Олег Олегович 3,80   0,025     3,83
40 Матюша Світлана Віталіївна 3,80         3,80
41 Петренко Єлизавета Сергіївна 3,79         3,79
42 Захарченко Анастасія Юріївна 3,77         3,77
43 Івлєва Олександра Андріївна 3,73         3,73
44 Бородай Віталій Олегович 3,67         3,67
45 Ратенко Діана Олександрівна 3,67         3,67
46 Коркач Анастасія Миколаївна  3,60         3,60
47 Бочка Евеліна Андріївна 3,57         3,57
48 Вакуленко Ірина Вікторівна 3,36         3,36
49 Шевченко Максим Іванович 3,36         3,36
50 Клименчук Любов Олександрівна 3,29         3,29
51 Бондарева Ірина Дмитрівна 3,20         3,20
52 Чумак Ірина Михайлівна 3,14         3,14
53 Алєксєєва Валерія Олександрівна  3,13         3,13
54 Ігоніна Оксана Олександрівна 3,07         3,07
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ ГРУПИ 211 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Оганесянц Джульєтта Василівна 5,00 0,3 0,025     5,33
2 Лук`яненко Марія Вікторівна 4,58         4,58
3 Бабич Михайло Сергійович 4,54   0,025     4,57
4 Косинська Анна Олександрівна 4,46         4,46
5 Ошека Анна Олегівна 4,42         4,42
6 Губа Крістіна Анатоліївна 4,31   0,1     4,41
7 Глущенко Анна Юріївна 4,38         4,38
8 Запекла Олександра Юріївна 4,38         4,38
9 Яцик Єлизавета Сергіївна 4,31   0,05     4,36
10 Фролова Дарина Сергіївна 4,31   0,025     4,34
11 Балан Карина Станіславівна 4,23         4,23
12 Ставенко Інна Леонідівна 3,92         3,92
13 Ящук Оксана Валентинівна 3,92         3,92
14 Котюжинська Анастасія Олександрівна 3,83         3,83
15 Сапожник Наталія Володимирівна 3,77         3,77
16 Скіпа Анастасія Климентівна 3,69         3,69
17 Нечипоренко Владислав Юрійович 3,58         3,58
18 Ніжніченко Любов Володимирівна 3,54         3,54
19 Францева Ярослава Олександрівна 3,54         3,54
20 Грядунова Ірина Олександрівна 3,42         3,42
21 Ніфатова Вікторія Дмитрівна 3,38         3,38
22 Чернова Альвіна Артурівна 3,38         3,38
23 Гусак Тетяна Миколаївна 3,17         3,17
24 Живолуп Ніна Іванівна 3,15         3,15
25 Петренко Ольга Федорівна 3,15         3,15
26 Ребракова Олена Сергіївна 3,15         3,15
27 Солоніна Ілона Сергіївна 3,15         3,15
28 Цимбалюк Павлина Іванівна 3,00         3,00
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО