Рейтинг студентів спеціальності 013 Початкова освіта

   - призначено академічну стипендію
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 111 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Повстяна Валерія Валеріївна 5,00   0,05   0,55 5,50
2 Кононенко Мелана Юріївна 5,00   0,1   0,1 5,20
3 Колєватов Дмитро Ігорович 5,00       0,05 5,05
4 Родіна Марина Євгенівна 4,88         4,88
5 Вієру Гіта Георгіївна 4,82       0,05 4,87
6 Вітюк Вероніка Вікторівна 4,71       0,05 4,76
7 Шандра Марія Олегівна 4,59       0,15 4,74
8 Бартош Ірина Олександрівна 4,59   0,025   0,1 4,72
9 Вітюк Яніна Вікторівна 4,53       0,05 4,58
10 Котляр Анастасія Романівна 4,53         4,53
11 Кравцова Світлана Миколаївна 4,47         4,47
12 Вієру Зіта Георгіївна 4,47         4,47
13 Філіпоненко Аліна Анатоліївна 4,47         4,47
14 Голубенко Катерина Андріївна 4,41         4,41
15 Меланченко Вікторія Станіславівна 4,25         4,25
16 Сухомінська Анастасія Олександрівна 4,13       0,05 4,18
17 Літвінчук Катерина Русланівна 4,06         4,06
18 Трофімов Олександр Владиславович 4,06         4,06
19 Матюшенко Дмитро Олександрович 3,76       0,1 3,86
20 Теличко Наталія Сергіївна 3,82         3,82
21 Курганов Богдан Валерійович 3,65         3,65
22 Нечитайло Наталія Олександрівна 3,59         3,59
23 Курикерь Діана Валеріївна 3,35         3,35
24 Поляк Дарія Олександрівна 3,35         3,35
25 Дімітрієва Катерина Миколаївна 3,24         3,24
26 Бобурка Надія Іванівна 3,06         3,06
27 Іщенко Сергій Анатолійович 3,06         3,06
28 Бугайченко Михайло Сергійович 3,00         3,00
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 111 (НОВИЙ НАБІР) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові  Конкурсний бал
1 Двоєзерська Анна Олексіївна 200,00
2 Ромащенко Олена Олександрівна 200,00
3 Горшкова Валерія Костянтинівна 197,00
4 Крахмальна Каріна Ігорівна 186,00
5 Красюк Анастасія Андріївна 186,00
6 Кубіцька Анастасія Ігорівна 183,00
7 Панішко Іван Іванович 182,00
8 Холодова Анастасія Олександрівна 179,00
9 Марченко Надія Валеріївна 178,00
10 Машталер Дарія Сергіївна 174,00
11 Гончарюк Вікторія Русланівна 171,00
12 Каналош Олена Романівна 169,00
13 Жукова Єлизавета Олексіївна 169,00
14 Амелькина Аріна Русланівна 167,00
15 Арістов Євгеній Вікторович 167,00
16 Третьякова Анастасія Вячеславівна 165,00
17 Меркушова Аліна Павлівна 165,00
18 Тарасевич Данило Сергійович 161,00
19 Коваль Євгеній Андрійович 154,00
20 Коломієць Роман Васильович 153,00
21 Дзюба Інна Олександрівна 153,00
22 Мірошніченко Марина Володимирівна 140,00
23 Цуркан Ілона Юріївна 135,00
24 Оверченко Наталія Миколаївна 131,00
25 Дєпін Дмитро Володимирович 130,00
26 Прокопенко Роман Геннадійович 128,00
27 Рогова Ірина Григорівна 127,00
 
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 21 (на основі ПЗСО) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Кучеренко Надія Миколаївна 3,67         3,67
2 Воронецька Єлизавета Олегівна 3,33         3,33
3 Франчак Максим Олександрович 3,22         3,22
4 Абдулаєв Заурбек Ярагійович 3,11         3,11
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 21 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Гаркуша Вікторія Яківна  10,47   0,025   0,05 10,55
2 Нюренберг Станіслав Олександрович  9,88         9,88
3 Калюжна Вероніка Олександрівна  9,65   0,1   0,05 9,80
4 Низола Марія Олександрівна  9,65       0,05 9,70
5 Бедрик Анастасія Сергіївна  9,35         9,35
6 Ловіцька Діана Сергіївна  9,35         9,35
7 Штурко Альбіна Артурівна  8,82         8,82
8 Невмержицька Наталія Олександрівна  8,71       0,05 8,76
9 Нагорняк Нікіта Сергійович  8,65         8,65
10 Приходько Світлана Сергіївна  8,47         8,47
11 Педан Анна Павлівна  8,18         8,18
12 Компанієць Аліна Олександрівна  7,88         7,88
13 Орлик Анна Валеріївна  7,82         7,82
14 Сурмай Анастасія Юріївна  7,71         7,71
15 Могила Дар`я Олегівна  7,65         7,65
16 Курчанова Валерія Дмитрівна  7,53         7,53
17 Дяченко Кароліна Вікторівна  7,41         7,41
18 Бараннік Аліса Сергіївна  7,06         7,06
19 Бутова Олександра Леонідівна  6,76         6,76
20 Литвиненко Вікторія Олегівна  6,47         6,47
21 Шевченко Олександр Дмитрович  6,35         6,35
22 Кравцова Валентина Сергіївна  5,44         5,44
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 11 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Богошура Леоніла Костянтинівна  10,27   0,05   0,2 10,52
2 Проквас Валерія Ігорівна  10,47         10,47
3 Лантух Дарія Григорівна  10,14       0,05 10,19
4 Нор Олександра Валеріївна  10,07         10,07
5 Костюкова Анна Олександрівна  9,87       0,05 9,92
6 Коваленко Дар`я Олегівна  9,60         9,60
7 Тарасенко Дар`я Романівна  9,29         9,29
8 Федоренко Анна Юріївна  8,53   0,2   0,3 9,03
9 Шепеленко Діана Олександрівна  9,00         9,00
10 Олійник Наталія Леонідівна  9,00         9,00
11 Гниляк Каріна Іванівна  8,29         8,29
12 Момонт Анна Леонідівна  8,13       0,05 8,18
13 Трохимчук Валерія Іванівна  8,07         8,07
14 Усенко Руслана Олександрівна  8,07         8,07
15 Митнюк Софія Вікторівна  7,87         7,87
16 Теличко Марія Сергіївна  7,53         7,53
17 Никало Денис Вікторович  6,87         6,87
18 Мацепа Ольга Сергіївна  6,73         6,73
19 Ганський Олег Олегович  6,60         6,60
20 Вергун Володимир Сергійович  6,40         6,40
21 Пілат Станіслав Васильович  6,00         6,00
22 Підваленко Валерій Олександрович  4,93         4,93
23 Мальований Тарас Сергійович  4,73         4,73
24 Дано Марія Іштванівна            ***
*** - має академічну заборгованість
 РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 11 (НОВИЙ НАБІР) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Стукало Сніжана Сергіївна 200,00
2 Тереняк Василина Іванівна 193,00
3 Ільченко Юлія Олександрівна 187,00
4 Журило Євгенія Сергіївна 185,00
5 Світлик Інна Віталіївна 184,00
6 Литвинова Анастасія Владиславівна 180,00
7 Притиченко Аліна Олександрівна 179,00
8 Черненкова Евєліна Олександрівна 175,00
9 Давтян Сусанна Тігранівна 175,00
10 Брайко Марина Олегівна 175,00
11 Лень Софія Андріївна 174,00
12 Кулявіна Олександра Сергіївна 174,00
13 Овчаренко Валерія Сергіївна 173,00
14 Барановський Владислав Артемович 170,00
15 Лінкевич Павло Костянтинович 170,00
16 Попова Анна Андріївна 168,00
17 Скубій Юліана Валеріївна 164,00
18 Савченко Вікторія Олександрівна 163,00
19 Волосячик Ірина Сергіївна 160,00
20 Варенцова Віолетта Володимирівна 160,00
21 Чабан Даніл Сергійович 158,00
22 Здоровець Ольга Михайлівна 158,00
23 Андрейчук Юлія Вікторівна 154,00
24 Доленко Мирослава Русланівна 151,00
25 Савенко Наталя Ігорівна 150,00
 
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ГРУП 31, 32 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Коваленко Анна Іванівна 5,00     0,1 0,05 5,15
2 Грицюк Анна Анатоліївна 4,87       0,25 5,12
3 Загороднюк Віталіна Віталіївна 4,88   0,15     5,03
4 Протівцева Вікторія Володимирівна 5,00   0,025     5,03
5 Лисенко Каріна Дмитрівна 4,81       0,1 4,91
6 Куркула Катерина Яківна 4,88   0,025     4,91
7 Гапєєва Софія Андріївна 4,59   0,1   0,2 4,89
8 Пирожок Каріна Олександрівна 4,78   0,05   0,05 4,88
9 Соскіда Маргарита Юріївна 4,81         4,81
10 Бабенко Дар`я Русланівна 4,73       0,05 4,78
11 Швец Олександра Андріївна 4,71         4,71
12 Крючкова Тая Геннадіївна 4,53   0,05   0,1 4,68
13 Верпека Валерія Василівна 4,67         4,67
14 Колтунова Валентина Михайлівна 4,67         4,67
15 Михайленко Ірина Сергіївна 4,67         4,67
16 Русанова Дар`я Олександрівна 4,63         4,63
17 Грицаєва Єлизавета Сергіївна 4,60         4,60
18 Ющенко Софія Анатоліївна 4,56         4,56
19 Семенова Владислава Вадимівна 4,47         4,47
20 Щербина Марія Олегівна 4,35       0,05 4,40
21 Олійник Дарина Миколаївна 4,38         4,38
22 Меркотан Єлизавета Андріївна 4,22         4,22
23 Василенко Олексій Олексійович 4,19         4,19
24 Касакова Марія Олександрівна 4,00         4,00
25 Крячко Діана Олегівна 3,94       0,05 3,99
26 Крайняк Вікторія Іванівна 3,94         3,94
27 Бондар Ілона Володимирівна 3,88         3,88
28 Бурішинець Влада Анатоліївна 3,87         3,87
29 Кравченко Світлана Олександрівна 3,75       0,05 3,80
30 Ткаченко Тетяна Леонідівна 3,76         3,76
31 Костюченко Анастасія Андріївна 3,64         3,64
32 Кобзарь Єлизавета Романівна 3,61         3,61
33 Сінокосова Софія Олександрівна 3,60         3,60
34 Харланова Наталя Сергіївна 3,56         3,56
35 Альошічкіна Анна Олександрівна 3,53         3,53
36 Василинюк Олена Анатоліївна 3,50         3,50
37 Вознюк Анна Віталіївна 3,17       0,05 3,22
38 Полоз Анна Ігорівна 3,00         3,00
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО