Рейтинг студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт

   - призначено академічну стипендію
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПА 13 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Семенова Вікторія Вадимівна  10,31   0,1     10,41
2 Квак Станіслав Володимирович  9,63         9,63
3 Вовк Вікторія Миколаївна  9,44   0,05   0,1 9,59
4 Макаренко Олексій Євгенович  8,94         8,94
5 Фісун Данііл Миколайович  8,94         8,94
6 Бєлік Даніїл Дмитрович  8,69         8,69
7 Бояр Максим Володимирович  8,56         8,56
8 Буряк Іван Геннадійович  8,50         8,50
9 Шамшур Максим Олегович  8,13         8,13
10 Мартинов Богдан Анатолійович  8,06         8,06
11 Спатар Роман Сергійович  7,75         7,75
12 Костюк Роман Олександрович  7,63         7,63
13 Зіненко Ілля Олегович  7,56         7,56
14 Збарський Антон Геннадійович  7,50         7,50
15 Ланін Артем Єрвандович  7,50         7,50
16 Грищенко Антон Сергійович  7,38         7,38
17 Макаренко Денис Леонідович  7,25         7,25
18 Ананієва Вікторія Олегівна  6,94         6,94
19 Березовська Марина Юріївна  6,88         6,88
20 Сімоненко Костянтин Юрійович  6,75         6,75
21 Рябоконь Євгеній Вікторович  6,63         6,63
22 Коваленко Віталій Романович  6,50         6,50
23 Самсоненко Вадим Ігорович  6,50         6,50
24 Грицищук Роман Васильович  6,13         6,13
25 Мотренко Єгор Русланович  5,75         5,75
26 Корсун Юрій Сергійович            ***
*** - має академічну заборгованість
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 23 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Верезубенко Олександр Віталійович  10,56   0,025     10,59
2 Дуднік Марина Юріївна  10,50         10,50
3 Кодінець Юлія Євгеніївна  10,38         10,38
4 Присягіна Єлизавета Олександрівна  10,31   0,025     10,34
5 Скринько Олександр Романович  9,94   0,025     9,97
6 Гавриленко Уляна Юріївна  9,75         9,75
7 Савенко Артем Олександрович  9,75         9,75
8 Гаврюшенко Сергій Сергійович  9,50         9,50
9 Павлов Ярослав Русланович  9,38   0,05     9,43
10 Кравченко Артем Анатолійович  9,31   0,1     9,41
11 Панченко Юлія Олександрівна  9,38         9,38
12 Горбатюк Катерина Олегівна  9,13         9,13
13 Любаненко Валерія Павлівна  9,00         9,00
14 Степанов Ігор Георгійович  8,94         8,94
15 Меркулова Анна Євгенівна  8,81         8,81
16 Тарабукіна Марія Сергіївна  8,75         8,75
17 Юрченко Максим Миколайович  8,50         8,50
18 Пікінер Роман Григорович  7,56         7,56
19 Погорілий Дмитро Ігорович  7,56         7,56
20 Сакара Максим Валентинович  7,50         7,50
21 Доліч Дмитро Валерійович  7,31         7,31
22 Андросов Ігор Сергійович  6,94         6,94
23 Іжболдін Олександр Андрійович  6,88         6,88
24 Гриб Владислав Іванович  6,63         6,63
25 Запара Данило Сергійович  6,63         6,63
26 Клепачьов Ігор Юрійович  5,81         5,81
27 Лал Шам Шаямович  5,44         5,44
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ ГРУПИ 33 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Яновська Олена Сергіївна 5,00   0,1   0,05 5,15
2 Сула Максим Леонідович 4,87     0,1   4,97
3 Козлова Ксенія Володимирівна 4,80       0,05 4,85
4 Шульга Олександр Олександрович 4,67       0,05 4,72
5 Чівільча Даніл Іванович 4,67         4,67
6 Білозьорова Ольга Ігорівна 4,47         4,47
7 Сокол Артур Сергійович 4,40       0,05 4,45
8 Донченко Микола Миколайович 4,40         4,40
9 Шевченко Віталій Віталійович 4,40         4,40
10 Калмиков Владислав Олександрович 4,33   0,025     4,36
11 Болатов Богдан Ельманович 4,27         4,27
12 Іщик Владислав Олександрович 4,27         4,27
13 Бубнов Олександр Вікторович 4,20         4,20
14 Мішуткіна Світлана Сергіївна 4,13         4,13
15 Ошергін Олександр Сергійович 3,93         3,93
16 Богаш Владислав Миколайович 3,67         3,67
17 Лисяк Анна Володимирівна 3,67         3,67
18 Вінниченко Сергій Миколайович 3,40         3,40
19 Корсун Олександр Сергійович 3,40         3,40
20 Серьогін Сергій Сергійович 3,40         3,40
21 Ткач Олександр Сергійович 3,40         3,40
22 Білий Володимир Анатолійович           ***
*** - має академічну заборгованість
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО