ВІДДІЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

      Стан роботи з фізичного виховання, здоров’язбереження та розвитку   спорту в коледжі є невід’ємною частиною формування загальної та професійної культури особистості, збереження та зміцнення здоров’я, організації й забезпечення здорового способу життя, підвищення рівня працездатності, створення умов для продовження активного творчого довголіття людини.
З 2004-го по 2021-й рік на відділенні фізичного виховання завершили навчання 677 випускників.
     Протягом усіх років існування відділення студенти не тільки вдосконалюються як спортсмени, а й мають високі результати в навчанні та, зокрема, у формуванні професійних умінь і навичок.  Про це свідчить, наприклад, той факт, що з моменту першого випуску в 2004 році 65 студентів нашого відділення отримали дипломи з відзнакою. Серед них і ті, що стали викладачами коледжу:
  • голова циклової комісії викладачів фізичного виховання Ткаченко С.В. (випуск 2005);
  • викладач фізичного виховання Нечипоренко А.В. (випуск 2013).
    Викладач коледжу Алєксандрович Я.М. є майстром спорту України з військово-спортивного багатоборства (випуск 2005).
      Однією з важливих форм підготовки спеціаліста галузі фізичного виховання є заняття у групах спортивного вдосконалення, які сприяють залученню студентів до різних видів спорту, підвищенню рівня їх спортивної майстерності.

Підготовка збірних команд проводиться в п’яти секціях:

Волейбол

Image
Керівник – Прожога В.І.

Баскетбол

Image
Керівник – Гавриленко Ю.В.

Футбол

Image
Керівник – Ткаченко С.В.

Настільний теніс

Image
Керівник – Прожога В.І.

Шахи, шашки

Image
 Керівник – Холохоленко О.А.

Студенти відділення – гордість коледжу!

Члени громадської організації «Сильна Олександрійщина», переможці та призери Всеукраїнських змагань із окремих видів пауерліфтінгу:

Кравченко Артем (23 група)

Image

Богаш Владислав (33 група)

Image

Лупітько Аліна (43а група)

Image

Вінниченко Сергій (33 група)

Image

Лал Шам

Image

Чемпіон світу з виду бойового мистецтва «Хортинг», кандидат у майстри спорту України

Верезубенко Олександр

Image

Призер обласних та міських змагань із шинкіокушинкай карате

Квак Станіслав

Image

Чемпіон області, переможець та призер Всеукраїнських змагань із боксу. Учасник чемпіонату України серед юніорів

Самсоненко Вадим

Image
Чемпіон області  з греко-римської боротьби

Присягіна Єлизавета

Image

Чемпіонка України з боксу, призерка Міжнародного Чемпіонату «Кубок Карпат» із боксу. Чемпіонка Міжнародного чемпіонату памяті О. Скічка  з боксу

Грицук Василь

Image

Колишній гравець ФК «Олександрія»,
у даний час виступає у складі команди першої ліги «Полісся» Житомир

Погорілий Дмитро

Image

Гравець ФК «Динамо» Київ Ю-19
(молодіжна команда)

Випускники коледжу, які досягли значних успіхів у спорті

Фоменко Владислав

Image

чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства (випуск 2019)

Гарькавий Богдан

Image

майстер спорту України з боксу (випуск 2019)

Плетенко Родіон

Image

майстер спорту України з пауерліфтингу (випуск 2019)

Білоус Данило

Image

майстер спорту України з велосипедного    спорту (випуск 2021)

Зайченко Сергій

Image

учасник 26-ти марафонів Всеукраїнського та Міжнародного рівня, призер Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Керівник гуртка – 2013» в Україні. (випуск 2005)

Скрипник Владислав

Image

кандидат у майстри спорту з панкратіону (випуск 2017)

Агаметова Вікторія

Image

кандидат у майстри спорту України з важкої атлетики, член збірної юніорської команди області (випуск 2021)

Пікаш Ольга

Image

чемпіонка Європи з важкої атлетики серед юніорів, майстер спорту, член збірної України (випуск 2021)

Горбань Віталій

Image

тренер ФК «Аметист» (випуск 2012)

Петрунін Артем

Image

тренер ФК «Аметист» (випуск 2008)

Ми упевнено рухаємося шляхом розвитку. У нашому колективі відділення спеціальності Фізична культура і спорт є все для того, щоб ефективно діяти і сьогодні, і завтра.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Рейтинг студентів спеціальності "Фізична культура і спорт"

   - призначено академічну стипендію
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПА 13 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Семенова Вікторія Вадимівна  10,31   0,1     10,41
2 Квак Станіслав Володимирович  9,63         9,63
3 Вовк Вікторія Миколаївна  9,44   0,05   0,1 9,59
4 Макаренко Олексій Євгенович  8,94         8,94
5 Фісун Данііл Миколайович  8,94         8,94
6 Бєлік Даніїл Дмитрович  8,69         8,69
7 Бояр Максим Володимирович  8,56         8,56
8 Буряк Іван Геннадійович  8,50         8,50
9 Шамшур Максим Олегович  8,13         8,13
10 Мартинов Богдан Анатолійович  8,06         8,06
11 Спатар Роман Сергійович  7,75         7,75
12 Костюк Роман Олександрович  7,63         7,63
13 Зіненко Ілля Олегович  7,56         7,56
14 Збарський Антон Геннадійович  7,50         7,50
15 Ланін Артем Єрвандович  7,50         7,50
16 Грищенко Антон Сергійович  7,38         7,38
17 Макаренко Денис Леонідович  7,25         7,25
18 Ананієва Вікторія Олегівна  6,94         6,94
19 Березовська Марина Юріївна  6,88         6,88
20 Сімоненко Костянтин Юрійович  6,75         6,75
21 Рябоконь Євгеній Вікторович  6,63         6,63
22 Коваленко Віталій Романович  6,50         6,50
23 Самсоненко Вадим Ігорович  6,50         6,50
24 Грицищук Роман Васильович  6,13         6,13
25 Мотренко Єгор Русланович  5,75         5,75
26 Корсун Юрій Сергійович            ***
*** - має академічну заборгованість
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПА 13 (НОВИЙ НАБІР) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Каменев Сергій Сергійович 195,00
2 Радченко Валерія Дмитрівна 193,00
3 Губанов Андрій Андрійович 189,00
4 Добродняк Євгеній Юрійович 188,00
5 Облапенко Антон Русланович 183,00
6 Якубець Костянтин Валерійович 175,00
7 Довженко Вадим Артемович 173,00
8 Громов Денис Ігорович 173,00
9 Зінов'єв Андрій Андрійович 173,00
10 Коноплянко Іван Богданович 170,00
11 Гаврилюк Іван Іванович 170,00
12 Ніколенко Віталій Олексійович 168,00
13 Горєлий Володимир Романович 165,00
14 Руденко Дмитро Михайлович 165,00
15 Григор'єва Поліна Олександрівна 163,00
16 Гарькавенко Софія Олександрівна 161,00
17 Соляник Андрій Сергійович 160,00
18 Бобренко Карина Юріївна 158,00
19 Котов Микола Миколайович 155,00
20 Цюренко Іван Сергійович 155,00
21 Оришич Ростислав Юрійович 155,00
22 Волошенюк Артур Андрійович 153,00
23 Погрібний Дмитро Олександрович 152,00
24 Ободовський Кіріл Максимович 150,00
25 Солонченко Данило Андрійович 150,00
26 Ігнатенко Дарина Олександрівна 145,00
27 Костенко Дмитро Володимирович 135,00
28 Терентьєв Данило Анатолійович 131,00
29 Маринко Ернике Ернестович 126,00
 
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 23 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Верезубенко Олександр Віталійович  10,56   0,025     10,59
2 Дуднік Марина Юріївна  10,50         10,50
3 Кодінець Юлія Євгеніївна  10,38         10,38
4 Присягіна Єлизавета Олександрівна  10,31   0,025     10,34
5 Скринько Олександр Романович  9,94   0,025     9,97
6 Гавриленко Уляна Юріївна  9,75         9,75
7 Савенко Артем Олександрович  9,75         9,75
8 Гаврюшенко Сергій Сергійович  9,50         9,50
9 Павлов Ярослав Русланович  9,38   0,05     9,43
10 Кравченко Артем Анатолійович  9,31   0,1     9,41
11 Панченко Юлія Олександрівна  9,38         9,38
12 Горбатюк Катерина Олегівна  9,13         9,13
13 Любаненко Валерія Павлівна  9,00         9,00
14 Степанов Ігор Георгійович  8,94         8,94
15 Меркулова Анна Євгенівна  8,81         8,81
16 Тарабукіна Марія Сергіївна  8,75         8,75
17 Юрченко Максим Миколайович  8,50         8,50
18 Пікінер Роман Григорович  7,56         7,56
19 Погорілий Дмитро Ігорович  7,56         7,56
20 Сакара Максим Валентинович  7,50         7,50
21 Доліч Дмитро Валерійович  7,31         7,31
22 Андросов Ігор Сергійович  6,94         6,94
23 Іжболдін Олександр Андрійович  6,88         6,88
24 Гриб Владислав Іванович  6,63         6,63
25 Запара Данило Сергійович  6,63         6,63
26 Клепачьов Ігор Юрійович  5,81         5,81
27 Лал Шам Шаямович  5,44         5,44
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ ГРУПИ 33 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Яновська Олена Сергіївна 5,00   0,1   0,05 5,15
2 Сула Максим Леонідович 4,87     0,1   4,97
3 Козлова Ксенія Володимирівна 4,80       0,05 4,85
4 Шульга Олександр Олександрович 4,67       0,05 4,72
5 Чівільча Даніл Іванович 4,67         4,67
6 Білозьорова Ольга Ігорівна 4,47         4,47
7 Сокол Артур Сергійович 4,40       0,05 4,45
8 Донченко Микола Миколайович 4,40         4,40
9 Шевченко Віталій Віталійович 4,40         4,40
10 Калмиков Владислав Олександрович 4,33   0,025     4,36
11 Болатов Богдан Ельманович 4,27         4,27
12 Іщик Владислав Олександрович 4,27         4,27
13 Бубнов Олександр Вікторович 4,20         4,20
14 Мішуткіна Світлана Сергіївна 4,13         4,13
15 Ошергін Олександр Сергійович 3,93         3,93
16 Богаш Владислав Миколайович 3,67         3,67
17 Лисяк Анна Володимирівна 3,67         3,67
18 Вінниченко Сергій Миколайович 3,40         3,40
19 Корсун Олександр Сергійович 3,40         3,40
20 Серьогін Сергій Сергійович 3,40         3,40
21 Ткач Олександр Сергійович 3,40         3,40
22 Білий Володимир Анатолійович           ***
*** - має академічну заборгованість
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО