ВІДДІЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

      Стан роботи з фізичного виховання, здоров’язбереження та розвитку   спорту в коледжі є невід’ємною частиною формування загальної та професійної культури особистості, збереження та зміцнення здоров’я, організації й забезпечення здорового способу життя, підвищення рівня працездатності, створення умов для продовження активного творчого довголіття людини.
З 2004-го по 2021-й рік на відділенні фізичного виховання завершили навчання 677 випускників.
     Протягом усіх років існування відділення студенти не тільки вдосконалюються як спортсмени, а й мають високі результати в навчанні та, зокрема, у формуванні професійних умінь і навичок.  Про це свідчить, наприклад, той факт, що з моменту першого випуску в 2004 році 65 студентів нашого відділення отримали дипломи з відзнакою. Серед них і ті, що стали викладачами коледжу:
  • голова циклової комісії викладачів фізичного виховання Ткаченко С.В. (випуск 2005);
  • викладач фізичного виховання Нечипоренко А.В. (випуск 2013).
    Викладач коледжу Алєксандрович Я.М. є майстром спорту України з військово-спортивного багатоборства (випуск 2005).
      Однією з важливих форм підготовки спеціаліста галузі фізичного виховання є заняття у групах спортивного вдосконалення, які сприяють залученню студентів до різних видів спорту, підвищенню рівня їх спортивної майстерності.

Підготовка збірних команд проводиться в п’яти секціях:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Рейтинг студентів спеціальності "Фізична культура і спорт"

   - призначено академічну стипендію

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ І КУРСУ 13 ГРУПИ  ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Кодінець Юлія Євгеніївна  9,81   0,1   0,3 10,21
2 Верезубенко Олександр Віталійович  9,75   0,025 0,05 0,15 9,98
3 Дуднік Марина Юріївна  9,63         9,63
4 Присягіна Єлизавета Олександрівна  9,56       0,05 9,61
5 Савенко Артем Олександрович  9,50   0,025     9,53
6 Гавриленко Уляна Юріївна  9,31         9,31
7 Степанов Ігор Георгійович  8,94       0,05 8,99
8 Гаврюшенко Сергій Сергійович  8,69         8,69
9 Любаненко Валерія Павлівна  8,56         8,56
10 Павлов Ярослав Русланович  8,50   0,05     8,55
11 Панченко Юлія Олександрівна  8,44         8,44
12 Меркулова Анна Євгенівна  8,31         8,31
13 Горбатюк Катерина Олегівна  8,00     0,3   8,30
14 Доліч Дмитро Валерійович  8,19       0,05 8,24
15 Юрченко Максим Миколайович  8,00       0,05 8,05
16 Пікінер Роман Григорович  7,81         7,81
17 Кравченко Артем Анатолійович  7,56       0,15 7,71
18 Скринько Олександр Романович  7,69         7,69
19 Тарабукіна Марія Сергіївна  7,63         7,63
20 Погорілий Дмитро Ігорович  7,25         7,25
21 Сакара Максим Валентинович  7,19         7,19
22 Запара Данило Сергійович  7,06         7,06
23 Гриб Владислав Іванович  6,94         6,94
24 Іжболдін Олександр Андрійович  6,63         6,63
25 Андросов Ігор Сергійович  6,31         6,31
26 Клепачьов Ігор Юрійович  5,56       0,05 5,61
27 Лал Шам Шаямович  5,19         5,19

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ 23 ГРУПИ  ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Яновська Олена Сергіївна 10,19   0,2 0,05 0,1 10,54
2 Сула Максим Леонідович 10,19     0,025   10,22
3 Шульга Олександр Олександрович 9,81         9,81
4 Козлова Ксенія Володимирівна 9,50         9,50
5 Чівільча Даніл Іванович 9,25   0,05 0,05   9,35
6 Донченко Микола Миколайович 9,25   0,025     9,28
7 Сокол Артур Сергійович 8,88   0,05 0,05 0,05 9,03
8 Калмиков Владислав Олександрович 8,81   0,025 0,05   8,89
9 Білозьорова Ольга Ігорівна 8,88         8,88
10 Мішуткіна Світлана Сергіївна 8,81         8,81
11 Лисяк Анна Володимирівна 8,69   0,025 0,05   8,77
12 Іщик Владислав Олександрович 8,69     0,05   8,74
13 Шевченко Віталій Віталійович 8,63       0,05 8,68
14 Болатов Богдан Ельманович 8,63         8,63
15 Богаш Владислав Миколайович 8,38         8,38
16 Бубнов Олександр Вікторович 8,19         8,19
17 Серьогін Сергій Сергійович 7,56     0,1   7,66
18 Сіней Віталій Анатолійович 7,50     0,05   7,55
19 Ткач Олександр Сергійович 7,44     0,05   7,49
20 Свердюк Микола Олександрович 7,44         7,44
21 Вінниченко Сергій Миколайович 7,00     0,2   7,20
22 Мірошниченко Дмитро Андрійович 7,19         7,19
23 Білий Володимир Анатолійович 6,94         6,94
24 Ошергін Олександр Сергійович 6,88     0,05   6,93
25 Корсун Олександр Сергійович 6,88         6,88
26 Ішимський Данило Сергійович 6,75         6,75
27 Сергієнко Дмитро Сергійович 6,63         6,63
28 Щербінін Олександр Андрійович 6,50         6,50
29 Дмітрієва Єлизавета Сергіївна 6,38         6,38
30 Орловський Сергій Євгенович 6,19         6,19
31 Воловик Дар`я Олександрівна 5,94         5,94

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІIІ КУРСУ 33, 33а ГРУП ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Велика Руслана Олексіївна 4,80     0,075   4,88
2 Тікула Дмітрій Олександрович 4,73   0,025   0,05 4,81
3 Бурлаков Дмитро Романович 4,80         4,80
4 Котляр Аміна Русланівна 4,73     0,025   4,76
5 Бабанський Євгеній Олексійович 4,47     0,125   4,60
6 Морозовський Роман Сергійович 4,33   0,125 0,1   4,56
7 Лупітько Аліна Віталіївна 4,27   0,1 0,025 0,05 4,45
8 Чембарова Інна Вікторівна 4,33   0,025 0,025 0,05 4,43
9 Коханський Іван Васильович 4,33     0,075   4,41
10 Шишацький Владислав Олександрович 4,33   0,025 0,025   4,38
11 Шкільний Денис Олександрович 4,20   0,025 0,125   4,35
12 Пилипець Марк Геннадійович 4,27   0,05 0,025   4,35
13 Іванова Катерина Вікторівна 4,20   0,05   0,05 4,30
14 Михайлова Дар’я Олександрівна 4,27   0,025     4,30
15 Юнак Максим Євгенійович 4,13       0,1 4,23
16 Рижиков Олексій Олегович  4,20     0,025   4,23
17 Трущенко Назар Миколайович 4,00   0,1   0,1 4,20
18 Мельник Артур Русланович 4,13     0,025   4,16
19 Глущенко Матвій Сергійович 4,13         4,13
20 Васильєва Дар’я Олександрівна 4,00     0,075   4,08
21 Малохатько Микола Віталійович 3,87     0,025   3,90
22 Будяк Ангеліна Олегівна 3,80     0,05   3,85
23 Дудін Іван Андрійович 3,73         3,73
24 Костак Давид Іванович 3,60     0,025   3,63
25 Пісьмак  Надія Олександрівна 3,60         3,60
26 Філіченко Надія Сергіївна 3,47         3,47
27 Шульга Євгеній Віталійович 3,33     0,075   3,41
28 Долько Валерія Леонідівна 3,40         3,40
29 Куженко Єлизавета Аркадіївна 3,40         3,40
30 Яровий Артем Віталійович  3,27     0,025   3,30
31 Голосенін Володимир Сергійович 3,27         3,27
32 Паланчан Давид Олександрович 3,27         3,27
33 Кононенко Данило Віталійович 3,20     0,025   3,23
34 Воловик Вікторія Олександрівна 3,20         3,20
35 Демченко Діана Русланівна 3,20         3,20
36 Грицук Василь Васильович 3,20         3,20
37 Лозова Юлія Сергіївна 3,20         3,20
38 Міхайлов Ілля Андрійович 3,13         3,13
39 Серединський Олександр Олександрович 3,13         3,13
40 Ковтун Денис Ігорович 3,07     0,025   3,10
41 Антонян Артур Артакович 3,00         3,00
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО