КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Відділення фізичного виховання

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ І КУРСУ

ГРУП 12, 13

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загаль-ний рейтинг

1

Яновська Олена Сергіївна

9,20

9,35

2

Сула Максим Леонідович

9,07

9,07

3

Чівільча Даніл Іванович

8,73

9,06

4

Іщик Владислав Олександрович

8,47

8,65

5

Донченко Микола Миколайович

8,07

8,17

6

Калмиков Владислав Олександрович

7,87

7,90

7

Білий Володимир Анатолійович

7,67

7,67

8

Щербінін Олександр Андрійович

7,67

7,67

9

Бричка Володимир Вікторович

7,33

7,61

10

Мішуткіна Світлана Сергіївна

7,60

7,60

11

Ішимський Данило Сергійович

7,53

7,56

12

Сіней Віталій Анатолійович

7,40

7,55

13

Лисяк Анна Володимирівна

7,53

7,53

14

Свердюк Микола Олександрович

7,40

7,40

15

Білозьорова Ольга Ігорівна

7,40

7,40

16

Мірошниченко Дмитро Андрійович

7,27

7,30

17

Дмітрієва Єлизавета Сергіївна

7,13

7,23

18

Сокол Артур Сергійович

7,20

7,20

19

Серьогін Сергій Сергійович

7,13

7,16

20

Сергієнко Дмитро Сергійович

6,87

7,05

21

Козлова Ксенія Володимирівна

6,93

7,03

22

Богаш Владислав Миколайович

7,00

7,00

23

Шевченко Віталій Віталійович

6,87

6,90

24

Шульга Олександр Олександрович

6,73

6,73

25

Кузнецов Кирило Юрійович

6,60

6,60

26

Вінниченко Сергій Миколайович

6,07

6,37

27

Ткач Олександр Сергійович

6,00

6,18

28

Куценко Сніжана Олегівна

6,00

6,00

29

Ошергін Олександр Сергійович

5,93

5,98

30

Орловський Сергій Євгенович

5,93

5,93

31

Болатов Богдан Ельманович

5,87

5,87

32

Бубнов Олександр Вікторович

5,80

5,80

33

Крячко Андрій Віталійович

5,60

5,60

34

Подковаліхін Максим Геннадійович

5,60

5,60

35

Воловик Дар`я Олександрівна

5,53

5,56

36

Корсун Олександр Сергійович

5,40

5,45

37

Мякушко Антон Янушович

4,87

4,87

38

Іващенко Аліна Олександрівна

0,53

0,53

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ

ГРУП 23, 23а

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загаль-ний рейтинг

1

Велика Руслана Олексіївна

5,00

5,05

2

Котляр Аміна Русланівна

5,00

5,00

3

Тилоха Роман Миколайович

4,83

4,83

4

Коханський Іван Васильович

4,63

4,63

5

Рижиков Олексій Олегович

4,17

4,57

6

Лупітько Аліна Віталіївна

4,50

4,50

7

Малохатько Микола Віталійович

4,50

4,50

8

Чембарова Інна Вікторівна

4,50

4,50

9

Тікула Дмітрій Олександрович

4,39

4,49

10

Морозовський Роман Сергійович

4,28

4,43

11

Пилипець Марк Генадійович

3,89

4,39

12

Смєхов Данило Євгенійович

4,28

4,31

13

Бабанський Євгеній Олексійович

4,17

4,27

14

Васильєва Дар’я Олександрівна

4,17

4,27

15

Шишацький Владислав Олександрович

4,22

4,22

16

Куженко Єлизавета Аркадіївна

4,11

4,21

17

Пісьмак Надія Олександрівна

4,13

4,13

18

Білоголовий Назар Володимирович

4,00

4,13

19

Яровий Артем Віталійович

4,06

4,06

20

Бурлаков Дмитро Романович

4,00

4,00

21

Ліньова Даяна Андріївна

4,00

4,00

22

Мельник Артур Русланович

4,00

4,00

23

Будяк Ангеліна Олегівна

3,83

3,91

24

Шкільний Денис Олександрович

3,89

3,89

25

Лозова Юлія Сергіївна

3,88

3,88

26

Філіченко Надія Сергіївна

3,72

3,82

27

Систук Максим Васильович

3,75

3,75

28

Міхайлов Ілля Андрійович

3,50

3,73

29

Сереногова Аліна Вікторівна

3,72

3,72

30

Трущенко Назар Миколайович

3,61

3,71

31

Голосенін Володимир Сергійович

3,67

3,67

32

Голер Володимир Валерійович

3,63

3,63

33

Юнак Максим Євгенійович

3,61

3,61

34

Гладищук Станіслав Сергійович

3,50

3,60

35

Глущенко Матвій Сергійович

3,56

3,56

36

Грицук Василь Васильович

3,50

3,50

37

Гущін Андрій Андрійович

3,39

3,49

38

Дудін Іван Андрійович

3,44

3,44

39

Костак Давид Іванович

3,39

3,44

40

Сідельник Руслана Віталіївна

3,44

3,44

41

Лакатош Юрій Володимирович

3,39

3,39

42

Долько Валерія Леонідівна

3,33

3,38

43

Паланчан Давид Олександрович

3,33

3,33

44

Шульга Євгеній Віталійович

3,22

3,32

45

Антонян Артур Артакович

3,28

3,28

46

Кононенко Данило Віталійович

3,28

3,28

47

Ковтун Денис Ігорович

3,25

3,25

48

Іванова Катерина Вікторівна

3,22

3,22

49

Михайлова Дарія Олександрівна

3,22

3,22

50

Злакоман Віктор Вікторович

3,11

3,11

51

Рибкіна Лілія Василівна

3,11

3,11

52

Воловик Вікторія Олександрівна

3,06

3,06

53

Демченко Діана Русланівна

3,06

3,06

54

Серединський Олександр Олександрович

3,06

3,06

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ

ГРУП 33, 33а

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загаль-ний рейтинг

1

Бемберя Дмитро Володимирович

4,93

5,13

2

Барадулін Віталій Вікторович

5,00

5,08

3

Саврак Ірина Василівна

4,67

5,07

4

Сніжко Роман Юрійович

4,67

5,00

5

Додатко Даніл Сергійович

4,60

4,95

6

Мірошник Дмитро Олександрович

4,67

4,92

7

Книш Леонід Вадимович

4,67

4,85

8

Коропенко Артем Анатолійович

4,33

4,76

9

Шаповал Яна Борисівна

4,47

4,75

10

Заморока Анастасія Володимирівна

4,27

4,67

11

Вєтров Володимир Володимирович

4,53

4,66

12

Гриценко Катерина Андріївна

4,53

4,61

13

Агаметова Вікторія Віталіївна

4,00

4,50

14

Стукало Валерія Григорівна

4,47

4,47

15

Чижов Олександр Олександрович

4,40

4,40

16

Подуст Денис Володимирович

4,33

4,38

17

Жиляков Ігор Олегович

4,27

4,30

18

Хомутенко Едуард Олександрович

4,27

4,30

19

Мельник Наталія Іванівна

4,27

4,27

20

Хлипняч Олександр Миколайович

4,13

4,26

21

Шітова Олена Анатоліївна

4,20

4,20

22

Пляка Дмитро Олександрович

4,13

4,16

23

Пащенко Владистав Олександрович

4,13

4,13

24

Лисенко Вадим Віталійович

4,13

4,13

25

Гориславець Даніїл Володимирович

4,00

4,13

26

Дігтярьова Валерія Олександрівна

4,07

4,12

27

Яценко Олександра Олександрівна

3,93

4,11

28

Білоус Данило Андрійович

4,07

4,07

29

Коман Юлія Іванівна

4,07

4,07

30

Губль Анна Владиславівна

4,07

4,07

31

Якуба Данило Сергійович

4,00

4,00

32

Аталикова Дарія Ігорівна

3,73

3,73

33

Донін Ярослав Алікович

3,73

3,73

34

Скринський Данило Сергійович

3,73

3,73

35

Хаврусь Катерина Віталіївна

3,73

3,73

36

Червоний Геннадій Олегович

3,60

3,73

37

Гупало Олександр Миколайович

3,67

3,72

38

Малига Богдан Вікторович

3,67

3,72

39

Кушнір Максим Вікторович

3,60

3,70

40

Литвин Ігор Анатолійович

3,67

3,67

41

Небога Євгеній Віталійович

3,60

3,60

42

Грицюк Андрій Вадимович

3,47

3,52

43

Коман Світлана Іванівна

3,40

3,40

44

Гевель Іван Миколайович

3,40

3,40

45

Матюша Анастасія Олександрівна

3,33

3,36

46

Паламарчук Ілона Петрівна

3,20

3,20

47

Горний Даніл Дем’янович

3,13

3,13

48

Нерух Нікіта Андрійович

3,13

3,13

49

Колибанцев Микита Сергійович

3,07

3,07

50

Ніколенко Дмитро Сергійович

3,07

3,07

51

Сірик Ольга Анатоліївна

3,07

3,07

52

Романов Дмитро Сергійович

3,07

3,07

53

Щербатюк Наталія Олександрівна

3,00

3,00

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IV КУРСУ

ГРУПА 43

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загаль-ний рейтинг

1

Обушко Андрій Олександрович

5,00

5,50

2

Шолька Юрій Віталійович

4,93

5,43

3

Чернега Олександр Іванович

4,86

5,36

4

Калюжний Артур Олегович

4,93

5,33

5

Іванов Максим Станіславович

5,00

5,23

6

Ніколенко Андрій Олексійович

4,86

5,14

7

Довгий Максим Олегович

5,00

5,10

8

Павлюк Ганна Олександрівна

5,00

5,10

9

Гуров Євгеній Вікторович

4,93

5,03

10

Мельник Артур Юрійович

4,50

4,55

11

Кошеленко Антон Васильович

4,07

4,42

12

Мустивий Олександр Миколайович

4,21

4,21

13

Настусенко Єлизавета Олександрівна

4,07

4,07

14

Тверда Діана Володимирівна

4,07

4,07

15

Шевчук Максим Васильович

3,93

3,93

16

Шевченко Дарина Олександрівна

3,79

3,79

17

Борисовський Дмитро Олександрович

3,43

3,43

18

Пікаш Ольга Андріївна

3,43

3,43

19

Харченко Владислав Вячеславович

3,36

3,36

20

Клюєв Богдан Євгенович

3,07

3,07

 

 

Методичні рекомендації та інструкції

Детальніше...

Оголошення:

 

До уваги студентів!

 У зв'язку з введенням карантину в закладах освіти, просимо слідкувати за інформацією в розділі "Студентам" - "Дистанційне навчання".


До уваги студентів I-ІІ курсів!

 

 З 6 квітня стартує “Всеукраїнська школа онлайн”

 


 

Корисні посилання:

mon

osvita

insta