КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Відділення фізичного виховання

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ
ГРУП 12, 13
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Загаль-ний рейтинг
1 Тилоха Роман Миколайович 10,19 10,19
2 Рижиков Олексій Олегович 9,19 9,29
3 Васильєва Дар'я Олександрівна 7,94 8,74
4 Смєхов Данило Євгенійович 8,00 8,55
5 Морозовський Роман Сергійович 8,19 8,47
6 Бабанський Євгеній Олексійович 8,13 8,31
7 Тікула Дмітрій Олександрович 8,00 8,10
8 Яровий Артем Віталійович 8,06 8,06
9 Філіченко Надія Сергіївна  7,88 8,03
10 Шишацький Владислав Олександрович 7,88 7,88
11 Куженко Єлизавета Аркадіївна 7,38 7,78
12 Мельник Артур Русланович 7,50 7,75
13 Глущенко Матвій Сергійович 7,50 7,70
14 Шкільний Денис Олександрович 7,69 7,69
15 Гладищук Станіслав Сергійович 7,63 7,68
16 Юнак Максим Євгенійович 7,31 7,61
17 Пилипець Марк Генадійович 7,50 7,55
18 Бойчук Єлизавета Олександрівна 7,00 7,40
19 Білоголовий Назар Володимирович 7,38 7,38
20 Голосенін Володимир Сергійович 7,31 7,36
21 Будяк Ангеліна Олегівна 6,94 7,09
22 Ліньова Даяна Андріївна 6,81 7,06
23 Дудін Іван Андрійович 7,00 7,05
24 Паланчан Давид Олександрович 6,88 6,88
25 Костак Давид Іванович 6,75 6,85
26 Гущін Андрій Андрійович 6,56 6,56
27 Трущенко Назар Миколайович  6,19 6,34
28 Долько Валерія Леонідівна  6,19 6,29
29 Іванова Катерина Вікторівна 6,13 6,23
30 Демченко Діана Русланівна 6,06 6,16
31 Воловик Вікторія Олександрівна 6,13 6,13
32 Міхайлов Ілля Андрійович 6,06 6,09
33 Михайлова Дарія Олександрівна  5,88 5,88
34 Сідельник Руслана Віталіївна 5,81 5,81
35 Антонян Артур Артакович 5,81 5,81
36 Шульга Євгеній Віталійович  5,75 5,75
37 Злакоман Віктор Вікторович 5,69 5,74
38 Лакатош Юрій Володимирович 5,19 5,29
39 Рибкіна Лілія Василівна  5,25 5,25
40 Кононенко Данило Віталійович 5,00 5,05
41 Гуненко Станіслав Ярославович 4,63 4,73
42 Серединський Олександр Олександрович 4,25 4,25

  

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ
ГРУП 23, 23а
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Загаль-ний рейтинг
1 Барадулін Віталій Вікторович 4,81 5,09
2 Чижов Олександр Олександрович  4,56 5,06
3 Мірошник Дмитро Олександрович  4,86 4,99
4 Саврак Ірина Василівна  4,86 4,96
5 Гошівська Діана Сергїївна  4,71 4,86
6 Гриценко Катерина Андріївна  4,86 4,86
7 Шаповал Яна Борисівна  4,71 4,71
8 Лисенко Вадим Віталійович  4,57 4,67
9 Бемберя Дмитро Володимирович 4,38 4,46
10 Ланько Олександр Олександрович 4,00 4,45
11 Додатко Даніл Сергійович 4,13 4,41
12 Якуба Данило Сергійович  4,31 4,39
13 Сніжко Роман Юрійович  4,19 4,37
14 Білоус Данило Андрійович  3,86 4,36
15 Скринський Данило Сергійович 4,25 4,33
16 Подуст Денис Володимирович  4,06 4,29
17 Мельник Наталія Іванівна  4,29 4,29
18 Вєтров Володимир Володимирович 4,00 4,28
19 Стукало Валерія Григорівна 4,06 4,24
20 Коропенко Артем Анатолійович 3,88 4,21
21 Агаметова Вікторія Віталіївна  4,00 4,20
22 Жиляков Ігор Олегович  4,14 4,14
23 Гориславець Даніїл Володимирович 3,94 4,12
24 Мальованний Віктор Сергійович  4,00 4,03
25 Хомутенко Едуард Олександрович 3,75 4,03
26 Паламарчук Ілона Петрівна  4,00 4,00
27 Романов Дмитро Сергійович 3,81 3,94
28 Хлипняч Олександр Миколайович 3,81 3,94
29 Пащенко Владистав Олександрович  3,81 3,91
30 Хаврусь Катерина Віталіївна  3,88 3,88
31 Яценко Олександра Олександрівна  3,81 3,84
32 Дігтярьова Валерія Олександрівна  3,63 3,73
33 Малига Богдан Вікторович 3,69 3,69
34 Червоний Геннадій Олегович  3,56 3,64
35 Коман Світлана Іванівна  3,57 3,62
36 Коман Юлія Іванівна  3,57 3,62
37 Кирилов Дмитро Дмитрович  3,56 3,61
38 Колибанцев Микита Сергійович  3,43 3,43
39 Литвин Ігор Анатолійович  3,43 3,43
40 Кушнір Максим Вікторович  3,29 3,29
41 Ніколенко Дмитро Сергійович  3,14 3,14

 

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ III КУРСУ
ГРУПИ 33
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Загаль-ний рейтинг
1 Павлюк  Ганна Олександрівна  5,00 5,40
2 Чернега Олександр Іванович 4,85 5,35
3 Обушко Андрій Олександрович  5,00 5,20
4 Шолька Юрій Віталійович  4,77 5,17
5 Іванов Максим Станіславович  4,85 5,10
6 Настусенко Єлизавета Олександрівна  4,69 4,97
7 Калюжний Артур Олегович  4,77 4,87
8 Ніколенко Андрій Олексійович  4,69 4,74
9 Довгий Максим Олегович 4,62 4,72
10 Гуров Євгеній Вікторович 4,46 4,46
11 Мельник Артур Юрійович 4,31 4,36
12 Кошеленко Антон Васильович 4,15 4,35
13 Шевчук Максим Васильович  4,23 4,33
14 Тверда Діана Володимирівна  4,31 4,31
15 Мустивий Олександр Миколайович  3,62 3,72
16 Шевченко Дарина Олександрівна  3,62 3,62
17 Харченко Владислав Вячеславович  3,46 3,59
18 Пікаш Ольга Андріївна  3,31 3,51
19 Борисовський Дмитро Олександрович 3,46 3,46
20 Клюєв Богдан Євгенович  3,08 3,08

 

Методичні рекомендації та інструкції

Детальніше...

Оголошення:

 

Шановні вступники!

 Повідомляємо, що вступникам, які були зараховані до

КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського»,

 необхідно з’явитись до коледжу о 9.00 02 вересня 2019 року.

Детальніше...