КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

rejt

Список на призначення стипендії
      студентам спеціальності
        “ Фізична культура і спорт” 

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ І КУРСУ

ГРУП 12, 13

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Яновська Олена Сергіївна

9,81

10,01

2

Чівільча Даніл Іванович

9,38

9,58

3

Сула Максим Леонідович

9,56

9,56

4

Мішуткіна Світлана Сергіївна

8,31

8,31

5

Донченко Микола Миколайович

8,19

8,19

6

Шульга Олександр Олександрович

8,19

8,19

7

Іщик Владислав Олександрович

8,13

8,13

8

Калмиков Владислав Олександрович

8,13

8,13

9

Білий Володимир Анатолійович

8,06

8,11

10

Білозьорова Ольга Ігорівна

8,00

8,00

11

Козлова Ксенія Володимирівна

8,00

8,00

12

Сокол Артур Сергійович

7,81

7,86

13

Лисяк Анна Володимирівна

7,69

7,69

14

Сіней Віталій Анатолійович

7,38

7,38

15

Богаш Владислав Миколайович

7,38

7,38

16

Шевченко Віталій Віталійович

7,38

7,38

17

Свердюк Микола Олександрович

7,06

7,06

18

Болатов Богдан Ельманович

7,00

7,00

19

Ішимський Данило Сергійович

6,75

6,88

20

Щербінін Олександр Андрійович

6,50

6,50

21

Дмітрієва Єлизавета Сергіївна

6,25

6,35

22

Серьогін Сергій Сергійович

6,25

6,28

23

Кузнецов Кирило Юрійович

6,19

6,19

24

Бричка Володимир Вікторович

6,00

6,08

25

Бубнов Олександр Вікторович

6,06

6,06

26

Мірошниченко Дмитро Андрійович

5,75

5,75

27

Сергієнко Дмитро Сергійович

5,69

5,69

28

Вінниченко Сергій Миколайович

5,63

5,63

29

Корсун Олександр Сергійович

5,50

5,50

30

Ошергін Олександр Сергійович

5,38

5,43

31

Воловик Дар`я Олександрівна

5,38

5,41

32

Куценко Сніжана Олегівна

5,31

5,31

33

Орловський Сергій Євгенович

5,13

5,13

34

Ткач Олександр Сергійович

5,06

5,06

35

Мякушко Антон Янушович

***

***

***

- академічна заборгованість

 

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ

ГРУП 23, 23а

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Велика Руслана Олексіївна

5,00

5,00

2

Котляр Аміна Русланівна

5,00

5,00

3

Тилоха Роман Миколайович

4,94

4,94

4

Коханський Іван Васильович

4,64

4,64

5

Лупітько Аліна Віталіївна

4,64

4,64

6

Чембарова Інна Вікторівна

4,64

4,64

7

Морозовський Роман Сергійович

4,41

4,61

8

Малохатько Микола Віталійович

4,55

4,55

9

Бурлаков Дмитро Романович

4,45

4,45

10

Бабанський Євгеній Олексійович

4,35

4,45

11

Тікула Дмітрій Олександрович

4,29

4,29

12

Білоголовий Назар Володимирович

4,06

4,29

13

Пісьмак Надія Олександрівна

4,27

4,27

14

Пилипець Марк Генадійович

4,24

4,24

15

Шишацький Владислав Олександрович

4,12

4,12

16

Глущенко Матвій Сергійович

4,12

4,12

17

Смєхов Данило Євгенійович

4,06

4,09

18

Рижиков Олексій Олегович

4,06

4,06

19

Куженко Єлизавета Аркадіївна

4,06

4,06

20

Будяк Ангеліна Олегівна

3,94

3,97

21

Ліньова Даяна Андріївна

3,88

3,88

22

Мельник Артур Русланович

3,88

3,88

23

Філіченко Надія Сергіївна

3,76

3,86

24

Васильєва Дар’я Олександрівна

3,76

3,86

25

Трущенко Назар Миколайович

3,82

3,82

26

Шкільний Денис Олександрович

3,65

3,80

27

Лозова Юлія Сергіївна

3,73

3,73

28

Гладищук Станіслав Сергійович

3,71

3,71

29

Юнак Максим Євгенійович

3,71

3,71

30

Кононенко Данило Віталійович

3,59

3,59

31

Сереногова Аліна Вікторівна

3,59

3,59

32

Голосенін Володимир Сергійович

3,53

3,58

33

Долько Валерія Леонідівна

3,53

3,58

34

Демченко Діана Русланівна

3,53

3,53

35

Міхайлов Ілля Андрійович

3,29

3,52

36

Іванова Катерина Вікторівна

3,47

3,47

37

Паланчан Давид Олександрович

3,47

3,47

38

Грицук Василь Васильович

3,45

3,45

39

Гущін Андрій Андрійович

3,41

3,44

40

Костак Давид Іванович

3,41

3,41

41

Лакатош Юрій Володимирович

3,41

3,41

42

Шульга Євгеній Віталійович

3,35

3,38

43

Систук Максим Васильович

3,36

3,36

44

Дудін Іван Андрійович

3,35

3,35

45

Сідельник Руслана Віталіївна

3,35

3,35

46

Антонян Артур Артакович

3,29

3,29

47

Голер Володимир Валерійович

3,27

3,27

48

Воловик Вікторія Олександрівна

3,24

3,24

49

Рибкіна Лілія Василівна

3,24

3,24

50

Серединський Олександр Олександрович

3,24

3,24

51

Михайлова Дар’я Олександрівна

3,18

3,18

52

Яровий Артем Віталійович

3,18

3,18

53

Ковтун Денис Ігорович

3,18

3,18

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ

ГРУП 33, 33а

ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Додатко Даніл Сергійович

4,69

5,19

2

Сніжко Роман Юрійович

4,85

5,05

3

Бемберя Дмитро Володимирович

5,00

5,05

4

Барадулін Віталій Вікторович

5,00

5,03

5

Ветров Володимир Володимирович

4,85

4,90

6

Саврак Ірина Василівна

4,69

4,89

7

Книш Леонід Вадимович

4,77

4,82

8

Подуст Денис Володимирович

4,77

4,82

9

Стукало Валерія Григорівна

4,69

4,69

10

Чижов Олександр Олександрович

4,69

4,69

11

Шаповал Яна Борисівна

4,62

4,65

12

Пащенко Владистав Олександрович

4,62

4,62

13

Пляка Дмитро Олександрович

4,54

4,57

14

Лисенко Вадим Віталійович

4,46

4,46

15

Мірошник Дмитро Олександрович

4,46

4,46

16

Заморока Анастасія Володимирівна

4,31

4,44

17

Агаметова Вікторія Віталіївна

4,38

4,38

18

Жиляков Ігор Олегович

4,38

4,38

19

Аталикова Дарія Ігорівна

4,38

4,38

20

Гриценко Катерина Андріївна

4,38

4,38

21

Коропенко Артем Анатолійович

4,23

4,33

22

Хаврусь Катерина Віталіївна

4,23

4,23

23

Литвин Ігор Анатолійович

4,08

4,08

24

Коман Юлія Іванівна

4,00

4,00

25

Хомутенко Едуард Олександрович

4,00

4,00

26

Якуба Данило Сергійович

4,00

4,00

27

Білоус Данило Андрійович

3,92

3,92

28

Гевель Іван Миколайович

3,92

3,92

29

Скринський Данило Сергійович

3,92

3,92

30

Гориславець Даніїл Володимирович

3,85

3,85

31

Нерух Нікіта Андрійович

3,77

3,77

32

Гупало Олександр Миколайович

3,77

3,77

33

Малига Богдан Вікторович

3,77

3,77

34

Яценко Олександра Олександрівна

3,77

3,77

35

Червоний Геннадій Олегович

3,69

3,69

36

Губль Анна Владиславівна

3,69

3,69

37

Хлипняч Олександр Миколайович

3,69

3,69

38

Шітова Олена Анатоліївна

3,54

3,54

39

Дігтярьова Валерія Олександрівна

3,54

3,54

40

Донін Ярослав Алікович

3,54

3,54

41

Небога Євгеній Віталійович

3,54

3,54

42

Коман Світлана Іванівна

3,46

3,46

43

Колибанцев Микита Сергійович

3,38

3,38

44

Кушнір Максим Вікторович

3,38

3,38

45

Мельник Наталія Іванівна

3,31

3,31

46

Грицюк Андрій Вадимович

3,23

3,23

47

Матюша Анастасія Олександрівна

3,15

3,15

48

Горний Даніл Дем’янович

3,08

3,08

49

Сірик Ольга Анатоліївна

3,08

3,08

50

Ніколенко Дмитро Сергійович

3,00

3,00

51

Паламарчук Ілона Петрівна

3,00

3,00

52

Романов Дмитро Сергійович

3,00

3,00

53

Щербатюк Наталія Олександрівна

3,00

3,00

 

 

Оголошення:

До уваги вступників!

 Розпочато прийом заяв від вступників  на основі ПЗСО. 

Для подачі електронної заяви можна

скористатися інструкцією.

Зверніть увагу!

При подачі заяви у полі "Освітній ступінь (ОКР)" потрібно обрати "Фаховий молодший бакалавр".

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta