КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

rejt

Список на призначення стипендії
      студентам спеціальності
        “ Фізична культура і спорт” 

 

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ
ГРУП 43, 43а
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загал. рейтинг

1

Барадулін Віталій Вікторович

5,00

5,05

2

Сніжко Роман Юрійович

4,86

5,01

3

Саврак Ірина Василівна

4,79

4,89

4

Бемберя Дмитро Володимирович

4,86

4,86

5

Додатко Даніл Сергійович

4,71

4,81

6

Вєтров Володимир Володимирович

4,71

4,76

7

Агаметова Вікторія Віталіївна

4,50

4,70

8

Книш Леонід Вадимович

4,64

4,64

9

Губль Анна Владиславівна

4,64

4,64

10

Коман Юлія Іванівна

4,50

4,53

11

Пащенко Владислав Олександрович

4,50

4,50

12

Чижов Олександр Олександрович

4,50

4,50

13

Заморока Анастасія Володимирівна

4,50

4,50

14

МірошникДмитро Олександрович

4,50

4,50

15

Подуст Денис Володимирович

4,43

4,46

16

Аталикова Дарія Ігорівна

4,43

4,43

17

Гриценко Катерина Андріївна

4,43

4,43

18

Лисенко Вадим Віталійович

4,43

4,43

19

Стукало Валерія Григорівна

4,36

4,36

20

Малига Богдан Вікторович

4,29

4,34

21

Пляка Дмитро Олександрович

4,29

4,32

22

Хомутенко Едуард Олександрович

4,29

4,29

23

Гупало Олександр Миколайович

4,29

4,29

24

Шаповал Яна Борисівна

4,29

4,29

25

Якуба Данило Сергійович

4,21

4,21

26

Коропенко Артем Анатолійович

4,14

4,19

27

Жиляков Ігор Олегович

4,14

4,14

28

Коман Світлана Іванівна

4,14

4,14

29

Білоус Данило Андрійович

4,07

4,07

30

Гориславець Данііл Володимирович

4,07

4,07

31

Колибанцев Микита Сергійович

4,00

4,00

32

Яценко Олександра Олександрівна

3,93

3,96

33

Литвин Ігор Анатолійович

3,86

3,86

34

Гевель Іван Миколайович

3,71

3,71

35

Мельник Наталія Іванівна

3,71

3,71

36

Небога Євгеній Віталійович

3,71

3,71

37

Скринський Данило Сергійович

3,71

3,71

38

Хлипняч Олександр Миколайович

3,64

3,64

39

Дігтярьова Валерія Олександрівна

3,57

3,57

40

Червоний Геннадій Олегович

3,43

3,43

41

Кушнір Максим Вікторович

3,43

3,43

42

Пікаш Ольга Андріївна

3,43

3,43

43

Матюша Анастасія Олександрівна

3,36

3,36

44

Паламарчук Ілона Петрівна

3,36

3,36

45

Нерух Нікіта Андрійович

3,29

3,29

46

Шітова Олена Анатоліївна

3,29

3,29

47

Ніколенко Дмитро Сергійович

3,07

3,07

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ І КУРСУ
ГРУПИ 13
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Дуднік Марина Юріївна

9,87

9,87

2

Савенко Артем Олександрович

9,67

9,67

3

Кодінець Юлія Євгеніївна

9,47

9,62

4

Верезубенко Олександр Віталійович

9,20

9,28

5

Гавриленко Уляна Юріївна

9,27

9,27

6

Степанов Ігор Георгійович

9,07

9,12

7

Присягіна Єлизавета Олександрівна

9,00

9,05

8

Доліч Дмитро Валерійович

8,87

8,87

9

Меркулова Анна Євгенівна

8,87

8,87

10

Любаненко Валерія Павлівна

8,40

8,40

11

Погорілий Дмитро Ігорович

8,33

8,33

12

Панченко Юлія Олександрівна

8,27

8,27

13

Павлов Ярослав Русланович

8,20

8,25

14

Гаврюшенко Сергій Сергійович

8,20

8,20

15

Тарабукіна Марія Сергіївна

8,07

8,07

16

Горбатюк Катерина Олегівна

7,87

7,87

17

Юрченко Максим Миколайович

7,80

7,80

18

Скринько Олександр Романович

7,67

7,67

19

Пікінер Роман Григорович

7,33

7,33

20

Андросов Ігор Сергійович

6,93

6,93

21

Сакара Максим Валентинович

6,93

6,93

22

Запара Данило Сергійович

6,87

6,87

23

Іжболдін Олександр Андрійович

6,73

6,73

24

Лал Шам Шаямович

6,27

6,70

25

Кравченко Артем Анатолійович

6,47

6,47

26

Гриб Владислав Іванович

6,40

6,40

27

Клепачьов Ігор Юрійович

5,80

5,80

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ
ГРУПИ 23
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Яновська Олена Сергіївна

10,06

10,26

2

Сула Максим Леонідович

9,89

9,89

3

Шульга Олександр Олександрович

9,50

9,50

4

Чівільча Даніл Іванович

9,28

9,33

5

Козлова Ксенія Володимирівна

9,11

9,11

6

Мішуткіна Світлана Сергіївна

8,72

8,72

7

Сокол Артур Сергійович

8,50

8,60

8

Калмиков Владислав Олександрович

8,44

8,54

9

Донченко Микола Миколайович

8,44

8,47

10

Білозьорова Ольга Ігорівна

8,33

8,33

11

Іщик Владислав Олександрович

8,17

8,17

12

Шевченко Віталій Віталійович

7,94

7,94

13

Лисяк Анна Володимирівна

7,89

7,92

14

Болатов Богдан Ельманович

7,78

7,78

15

Білий Володимир Анатолійович

7,61

7,61

16

Сіней Віталій Анатолійович

7,50

7,50

17

Вінниченко Сергій Миколайович

7,22

7,22

18

Свердюк Микола Олександрович

7,17

7,17

19

Богаш Владислав Миколайович

7,11

7,11

20

Бубнов Олександр Вікторович

7,06

7,06

21

Дмітрієва Єлизавета Сергіївна

7,00

7,00

22

Ішимський Данило Сергійович

7,00

7,00

23

Мірошниченко Дмитро Андрійович

6,67

6,67

24

Щербінін Олександр Андрійович

6,61

6,61

25

Серьогін Сергій Сергійович

6,56

6,56

26

Воловик Дар`я Олександрівна

6,33

6,33

27

Ткач Олександр Сергійович

6,28

6,28

28

Ошергін Олександр Сергійович

5,83

5,83

29

Орловський Сергій Євгенович

5,78

5,78

30

Корсун Олександр Сергійович

5,72

5,72

31

Сергієнко Дмитро Сергійович

5,72

5,72

 

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІIІ КУРСУ
ГРУП 33, 33а
ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ

Прізвище, ім’я, по батькові

Успішність (середній бал)

Загальний рейтинг

1

Котляр Аміна Русланівна

5,00

5,00

2

Велика Руслана Олексіївна

4,88

4,93

3

Бурлаков Дмитро Романович

4,69

4,74

4

Тікула Дмітрій Олександрович

4,69

4,72

5

Лупітько Аліна Віталіївна

4,50

4,65

6

Пилипець Марк Геннадійович

4,44

4,54

7

Чембарова Інна Вікторівна

4,44

4,52

8

Коханський Іван Васильович

4,44

4,49

9

Трущенко Назар Миколайович

4,31

4,46

10

Бабанський Євгеній Олексійович

4,31

4,31

11

Іванова Катерина Вікторівна

4,25

4,30

12

Михайлова Дар’я Олександрівна

4,25

4,28

13

Юнак Максим Євгенійович

4,13

4,26

14

Морозовський Роман Сергійович

4,06

4,24

15

Рижиков Олексій Олегович

4,19

4,19

16

Васильєва Дар’я Олександрівна

4,19

4,19

17

Пісьмак Надія Олександрівна

4,13

4,13

18

Малохатько Микола Віталійович

4,06

4,11

19

Шишацький Владислав Олександрович

4,06

4,06

20

Мельник Артур Русланович

4,00

4,00

21

Шкільний Денис Олександрович

4,00

4,00

22

Глущенко Матвій Сергійович

3,88

3,88

23

Філіченко Надія Сергіївна

3,75

3,80

24

Куженко Єлизавета Аркадіївна

3,75

3,75

25

Дудін Іван Андрійович

3,69

3,69

26

Будяк Ангеліна Олегівна

3,69

3,69

27

Долько Валерія Леонідівна

3,50

3,50

28

Серединський Олександр Олександрович

3,50

3,50

29

Костак Давид Іванович

3,44

3,44

30

Міхайлов Ілля Андрійович

3,31

3,39

31

Демченко Діана Русланівна

3,38

3,38

32

Паланчан Давид Олександрович

3,38

3,38

33

Шульга Євгеній Віталійович

3,38

3,38

34

Воловик Вікторія Олександрівна

3,31

3,31

35

Голосенін Володимир Сергійович

3,25

3,25

36

Ковтун Денис Ігорович

3,25

3,25

37

Сідельник Руслана Віталіївна

3,25

3,25

38

Кононенко Данило Віталійович

3,19

3,19

39

Грицук Василь Васильович

3,19

3,19

40

Яровий Артем Віталійович

3,13

3,13

41

Лозова Юлія Сергіївна

3,00

3,05

42

Антонян Артур Артакович

3,00

3,00

 

Оголошення:

 

 

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta