КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Виховна робота

j

j2

j3

 

Позанавчальний захід 
«Математика в житті людини»
05.04. відповідно до плану декади фізико-математичних дисциплін головою циклової комісії Гришаніною С.В. в коледжі був проведений позанавчальний захід «Математика в житті людини».
Однаково цікавим він був для всіх студентів,  присутніх на ньому, - і студентів-першокурсників, що вивчають математику як 7257загальноосвітню навчальну дисципліну, і студентів-старшокурсників, які вивчають курс методики навчання математики та готують себе до професійної діяльності, а саме - до навчання молодших школярів математики.
Викладач-ведуча протягом 45 хвилин повідомила великий обсяг дуже цікавої  пізнавальної інформації.  Зокрема, йшлося про користь від занять математикою, яка полягає в тому, що той, хто займається нею, тренує свій мозок, силу волі, витримку, розвиває логічне мислення, розважливість, точність міркувань, упорядкованість думок, увагу, спостережливість,  поруч з цим виховує в собі працьовитість, наполегливість, завзятість у досягненні мети.
7607567568

Детальніше...

 

 

Відкрита виховна година до  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
на тему: «Час плине, а пам’ять залишається»
З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові  до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України 21 березня 2018 року у КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» було проведено відкриту виховну годину на тему: «Час плине, а пам’ять залишається», яку підготували студенти 43 групи разом зі своїм керівником Макаревич Тетяною Миколаївною.
На захід були запрошені керівники інших навчальних груп, студенти. Макаревич Т.М. підготувала цікавий та змістовний матеріал, використала відеопрезентаційні засоби.

Детальніше...

 

Зустріч із  поетесою-аматоркою

26 березня у КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» відбулась зустріч із олександрійською поетесою-аматоркою, членом Національної Спілки журналістів України, Тамарою Аноко. Вона  презентувала свою нову збірку «Каштанова весна Олександрії».
У відвертій розмові зі слухачами Тамара Еммануїлівна відкрила перед їхніми очима вікно у свою творчу майстерню, відверто поділилася епізодами зі своєї біографії, а головне – читала власні твори.
Із роздумів, поезій та авторських коментарів учасники зустрічі дізналися про творчий шлях та переконання, цікаві історії життя, що в подальшому відобразилась у творчості поетеси.
Студентство слухало, затамувавши подих, бо в роздумах і віршах виражалися близькі всім почуття та святі поняття: мати й батько, рідна домівка та рідний край, друзі…

Детальніше...

Кобзарю!Знов дотебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон
Ліна Костенко
5565«Березень в Україні часто називають Шевченковим». І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика та невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлось у глибині душі народу.
Як весна оновлює природу, так само поезія великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними та милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну».
Такими проникливими словами розпочався учорашній позанавчальний виховний захід у коледжі, присвячений пам’яті генія українського народу, його пророкові та неперевершеному майстрові українського слова – Тарасу Григоровичу Шевченку.

Детальніше...

 Конкурс читців «Безсмертне слово Кобзаря»

 14 березня 2018 року у КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» традиційно відбувся конкурс читців «Безсмертне слово Кобзаря», присвячений 204 –й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
У конкурсі, організованому головою циклової комісії гуманітарних дисциплін Степановою Л.В., взяли участь 38 студентів двох відділень спеціальностей: 013 «Початкова освіта», 017 «Фізична культура і спорт».
IMG 20180314_145219

Детальніше...

Оголошення:

.976566867789