КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

Кобзарю!Знов дотебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон
Ліна Костенко
5565«Березень в Україні часто називають Шевченковим». І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика та невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлось у глибині душі народу.
Як весна оновлює природу, так само поезія великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними та милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну».
Такими проникливими словами розпочався учорашній позанавчальний виховний захід у коледжі, присвячений пам’яті генія українського народу, його пророкові та неперевершеному майстрові українського слова – Тарасу Григоровичу Шевченку.
У виконанні студентів коледжу, підготовлених викладачем Коваленко Н.Є., лунали поезії видатного класика української літератури, музичні твори на його слова, а й інколи навіть осучаснені твори, зокрема реп на слова вірша Т.Г.Шевченка «Тополя».
А висновком до Цього заходу стали такі важливі слова одного з ведучих:
«Якщо ми хочемо, щоб нас вважали людьми, щоб не було соромно перед Шевченковою пам’яттю, ми повинні так, як він, любити свій народ, свою Батьківщину, знати свою історію, шанувати своїх героїв, щодня та щомиті бути готовими до боротьби за себе, своє майбутнє, за справедливість, за честь України. Молодь повинні усвідомити, що життя – це боротьба, і займати в ній треба місце непохитн их захисників правди, миру і свободи!»   
7899 27899 37899 1

Оголошення:

 

9 листопада 2020 року о 9:00 бажаючих студентів і працівників КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» запрошуємо взяти участь у написанні ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta