КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

Зустріч із  поетесою-аматоркою

26 березня у КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» відбулась зустріч із олександрійською поетесою-аматоркою, членом Національної Спілки журналістів України, Тамарою Аноко. Вона  презентувала свою нову збірку «Каштанова весна Олександрії».
У відвертій розмові зі слухачами Тамара Еммануїлівна відкрила перед їхніми очима вікно у свою творчу майстерню, відверто поділилася епізодами зі своєї біографії, а головне – читала власні твори.
Із роздумів, поезій та авторських коментарів учасники зустрічі дізналися про творчий шлях та переконання, цікаві історії життя, що в подальшому відобразилась у творчості поетеси.
Студентство слухало, затамувавши подих, бо в роздумах і віршах виражалися близькі всім почуття та святі поняття: мати й батько, рідна домівка та рідний край, друзі…
Отож, ця зустріч пройшла напрочуд насиченою, цікавою, душевною, корисною для наших студентів.
А для Тамари Еммануїлівни, вона була важливою, мабуть, тому, що саме наш навчальний заклад, як вона сказала в заключному слові, колись дав їй путівку в життя.

655

Фото на згадку 

 

Оголошення:

 

9 листопада 2020 року о 9:00 бажаючих студентів і працівників КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» запрошуємо взяти участь у написанні ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta