КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

 

Відкрита виховна година до  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
на тему: «Час плине, а пам’ять залишається»
З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові  до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України 21 березня 2018 року у КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» було проведено відкриту виховну годину на тему: «Час плине, а пам’ять залишається», яку підготували студенти 43 групи разом зі своїм керівником Макаревич Тетяною Миколаївною.
На захід були запрошені керівники інших навчальних груп, студенти. Макаревич Т.М. підготувала цікавий та змістовний матеріал, використала відеопрезентаційні засоби.
Перед присутніми виступили студенти з розповідями про Героїв Майдану. Звучали проникливі за своїм змістом вірші та пісні, які мали великий виховний вплив на викладачів і студентів.
Учасники дійства продемонстрували зразки виразного читання поезій, присвячених трагічній і водночас героїчній сторінці новітньої історії нашої держави.
658

 

 

Оголошення:

 

До уваги студентів!

 У зв'язку з введенням карантину в закладах освіти, просимо слідкувати за інформацією в розділі "Студентам" - "Дистанційне навчання".


До уваги студентів I-ІІ курсів!

 

 З 6 квітня стартує “Всеукраїнська школа онлайн”

 


 

Корисні посилання:

mon

osvita

insta