КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

 

Відкрита виховна година до  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
на тему: «Час плине, а пам’ять залишається»
З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові  до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України 21 березня 2018 року у КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О.Сухомлинського» було проведено відкриту виховну годину на тему: «Час плине, а пам’ять залишається», яку підготували студенти 43 групи разом зі своїм керівником Макаревич Тетяною Миколаївною.
На захід були запрошені керівники інших навчальних груп, студенти. Макаревич Т.М. підготувала цікавий та змістовний матеріал, використала відеопрезентаційні засоби.
Перед присутніми виступили студенти з розповідями про Героїв Майдану. Звучали проникливі за своїм змістом вірші та пісні, які мали великий виховний вплив на викладачів і студентів.
Учасники дійства продемонстрували зразки виразного читання поезій, присвячених трагічній і водночас героїчній сторінці новітньої історії нашої держави.
658

 

 

Оголошення:

 

9 листопада 2020 року о 9:00 бажаючих студентів і працівників КВНЗ «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» запрошуємо взяти участь у написанні ювілейного ХХ Радіодиктанту національної єдності.

1.    Потрібно «зайти» на свою сторінку до Одеського центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із запрошення-перепусткою, у якому зазначені ті пункти тестування, на яких ви складатимете ЗНО.

2.    Закупити по дві маски на кожне тестування.

3.    Підготувати дві надійні ручки з чорною пастою.

4.    Потрібно мати на кожне тестування по пляшці питної води (без етикетки).

Корисні посилання:

MON2

osvita

insta