КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О. Сухомлинського"

 

Позанавчальний захід 
«Математика в житті людини»
05.04. відповідно до плану декади фізико-математичних дисциплін головою циклової комісії Гришаніною С.В. в коледжі був проведений позанавчальний захід «Математика в житті людини».
Однаково цікавим він був для всіх студентів,  присутніх на ньому, - і студентів-першокурсників, що вивчають математику як 7257загальноосвітню навчальну дисципліну, і студентів-старшокурсників, які вивчають курс методики навчання математики та готують себе до професійної діяльності, а саме - до навчання молодших школярів математики.
Викладач-ведуча протягом 45 хвилин повідомила великий обсяг дуже цікавої  пізнавальної інформації.  Зокрема, йшлося про користь від занять математикою, яка полягає в тому, що той, хто займається нею, тренує свій мозок, силу волі, витримку, розвиває логічне мислення, розважливість, точність міркувань, упорядкованість думок, увагу, спостережливість,  поруч з цим виховує в собі працьовитість, наполегливість, завзятість у досягненні мети.
7607567568
Значення математики в житті людини підтверджувалось висловлюваннями видатних учених, зокрема Норберта Вінера, Карла Фрідріха Гаусса, Нільса Бора, Сімеона-Дені Пуассона, Софїї Василівни Ковалевської та інших.
Усна пізнавальна інформація була проілюстрована якісними відео-матеріалами.
Захід завершився змістовною вікториною на поєднання знань із математики та літератури: студенти повинні були знайти математичне поняття або твердження, із недавно вивчених, що відповідає українським приказкам, прислів’ям, фразеологізмам, народним мудростям.

Оголошення:

.976566867789